Beata Klimek chce zostać prezydentem

Beata Klimek przez ostatnie 4 lata pełniła funkcję radnej Ostrowa Wlkp. Wcześniej była rzecznikiem prasowym powiatu ostrowskiego (kadencja Włodzimierza Jędrzejaka). Obecnie postanowiła wystartować w wyborach prezydenckich Ostrowa Wielkopolskiego. W sobotnie popołudnie na ostrowskim Rynku przedstawiła kandydatów ze swojego komitetu oraz opowiedziała o tym co będzie dla niej priorytetem gdy wygra wybory.

+

Priorytetami dla Beaty Klimek są: stworzenie funduszu obywatelskiego, finansowanie inwestycji na ogrodach działkowych (oświetlenie, zewnętrzne ogrodzenie), wprowadzenie karty seniora (na wzór karty rodziny) zbudowanie mobilnego centrum rozrywki (zimą lodowisko, latem jako boisko do squasha). Szczegóły poznają Państwo w wideorelacji:

[jwplayer mediaid=”70723″]

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Mąka wysypała się z ciężarówki. W aucie było 5-letnie dziecko
Subskrybuj
Powiadom o

21 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zbychu
9 lat temu

To aż niemożliwe, że tyle ludzi popierających Klimek dało się nabrać na te obietnice.

Kamy
9 lat temu

Ępatię? A te laski tam koło niej to te, z którymi pracowała u Warszawskieg sprzedając kadzidełka? A Politologię na Wolności kończyła, byle cos skończyć. Oh, dżizes.

Kamy
9 lat temu

Ale my nie chcemy!

ostrowinin
9 lat temu

jestem ostrowianka ale obecnie tu nie mieszkam ale od paru lat ostrów tak sie zmienił wiec mysle ze nie ma co zmieniac

ostrowinin
9 lat temu

100000 na ogródki działkowe to na każdy 8000,00 ale kasa

fasola
9 lat temu

Dzień dobry. Jestem głuchoniemym obywatelem tego miasta. Czy ktoś mi może to przełożyć na język migowy ??? Doprawdy…. Nie mam pojęcia co oni tam godają?

Józef
9 lat temu

Nie Beata Klimek chce byc Prezydentem a BETA KLIMEK BĘDZIE PREZYDENTEM.

Torrent
9 lat temu

Dla mnie okay. Klimek i Urbaniak to dziś najbardziej liczący się kandydaci. Obydwoje powinni tylko bardziej skoncentrować się na tym, by Ostrów nie stał się umieralnią.

popeq
9 lat temu

Po co kolejne parki rozrywki? Piaski są miejscem gdzie jeszcze można coś wymyślić i zrobić, potrzeba miejsc pracy, żeby ludzie którzy z tego miasta wyjechali studiować mieli gdzie wrócić i gdzie pracować tak to będzie miasto Seniora a młodzi ludzie będą tu przyjeżdżać odwiedzać rodziców i dziadków.

kotek
9 lat temu

Beta ma ępatię 🙂

ev
odpowiada  kotek
9 lat temu

chyba EMPATIĘ – no, o ile autorowi o wdzięcznym imieniu KOTEK chodziło o coś innego, to sorry 🙂

21
0
Napisz co o tym sądziszx