Zaskakująca kampania Stanisława Krakowskiego

Wiceprezydent Ostrowa Wielkopolskiego Stanisław Krakowski rozpoczął na dobre kampanię wyborczą. Na bilbordach oprócz sylwetki jest widoczny slogan „Dość marnotrawstwa!”. Jest to o tyle zaskakujące, ponieważ wiceprezydent krytykuje zarządzanie miastem, w którym piastował kierowniczą funkcję. Świadczyć to może o tym, że pomiędzy nim, a prezydentem Jarosławem Urbaniakiem zaczęło iskrzyć.

+

Hasło daje do myślenia. Pierwszym skojarzeniem jest przepłacanie pieniędzmi podatników za rzeczy, które w Ostrowie Wlkp. powstawały przez minione 4 lata. Mamy nadzieję, że poza sloganem dowiemy się faktów i wyjaśnienia co miało być marnotrawstwem. Od tego momentu prezydent Jarosław Urbaniak spokojnych nocy raczej mieć nie będzie. A co Państwo sądzą o bilbordzie Stanisława Krakowskiego, który zamierza ubiegać się o fotel prezydenta Ostrowa Wlkp.?

krakowski-bilbord

 

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zmiana burmistrza w Odolanowie
Subskrybuj
Powiadom o

34 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
niedziwiedz
7 lat temu

Krakowski mówił o stylu zarządzania tj szczupłym zarządzaniu ale piszący cóż maja tyle wiedzy co maja ….

do migdalka
9 lat temu

jakie głupoty tu są opowiadane , widać ze brak wiedzy i rozeznania w temacie, na ten temat najlepiej porozmawiać z p. Jarosławem U. . – wie najlepiej , gwarantuje na 100%

migdalka
9 lat temu

Panie Krakowski ..miej Pan honor odejdż !

>Pani Prezydent,

wierzę że ‚pogoni Pani Krakowskiego z urzedu miasta poniewaz On doskonale wiedział ,ze p. Urbaniak przegra wybory a tym samym przykleił sie do Pani osoby po to by dalej dryfować.
Jezeli okazal sie fałszywym dla p. Urbaniaka to za cztery lata to samo będzie Panią czekać . Jako kobieta szanuje Panią i wierzę ,ze za cztery lata Pani elektorat bedzie dumny jak wiceprezydent Krakowski nie bedzie piastował żadnej funkcji w Urzędzie Miasta.zapewniam Panią że bez niego będzie się Pani lepiej rządzić na stanowisku prezydenta miasta Ostrowa.

zniesmaczona
9 lat temu

Brać kasę za marnotrawstwo i oświadczać o tym wyborcom to znaczy mieć tupet

brawo
9 lat temu

Przynajmniej ktoś powiedział PRAWDĘ
Chodzi prawdopodobnie o ostatnie inwestycje drogowe, że za skrócenie terminu wykonania chyba dodatkowe wynagrodzenie !!!!!!!!!!!!!!!!
Pewnie też chodzi o polityczną poczekalnie czyli spółkę nad spółkami !!!!!!!!!!!!!!!!

Ja
9 lat temu

Poza tym, że ostatnio był wice to przedtem przez wiele, wiele lat siedział na stołku sekretarza miasta (czyli dyrektora tegoż urzędu) i pozwalał na marnotrastwa poprzedników Urbaniaka – przypomnę tutaj chociażby tego tam kruszyńskiego, który to o mały włos nie puścił miasta z torbami. Zresztą kruszyński też nie był ostrowianinem.

szydło
9 lat temu
nikt
9 lat temu

Przecież to za jego kadencji było to marnotrastwo. I wtedy tego nie widział i nic nie robił?

fasola
9 lat temu

Ile sie dorobiłeś człowieku na tych polach które kupiłeś za złotówkę i sprzedałeś za grubą kasę??? Tych lodów nakręciłeś oj nakręciłeś…

SKate
9 lat temu

Powiem krótko – HIPOKRYTA

34
0
Napisz co o tym sądziszx