Darmowy internet w Ostrowie

Udostępnij
Tweet

W ośmiu miejscach w Ostrowie Wielkopolskim można korzystać z dostępu do bezpłatnego internetuHot Spoty miejskie działają m.in. na ostrowskim rynku oraz w Parku Miejskim.  Pierwsze miejsce z bezpłatnym dostępem do sieci pojawiło się w 2007 roku i był to RYNET,następny był PARKNET. Teraz wszystkie strefy w mieście, w których można się połączyć będą oznaczone jednakowymi tabliczkami „Ostrowski HOT SPOT”.

Po raz pierwszy sieć bezpłatnego miejskiego internetu pojawiła się w 2007 roku na ostrowskim rynku, następnie w 2012 r. w Parku Miejskim. Dziś z bezpłatnego internetu można korzystać także: w Parku 600-lecia przy al. Solidarności („Orlik” i Skatepark), na Piaskach- Szczygliczka, na Placu 23 Stycznia, w Parku Północnym (ul. Reymonta i ul. M. Konopnickiej), w Parku 3 Maja (ul. Kościuszki) oraz w OCK – u(hol, kawiarenka, plac przed OCK przy ul. Raszkowskiej).

Darmowy internet bezprzewodowy jest atrakcyjny szczególnie dla osób odwiedzających nasze miasto, ale także dla ostrowian, którzy czas wolny spędzają m.in. na rynku czy w Parku Miejskim. Szczególnie dziś, w dobie smartfonów, tabletów i laptopów, szybki dostęp do internetu jest dużym udogodnieniem. Łatwo i – przede wszystkim – za darmo można w wybranych miejscach w Ostrowie przeglądać strony internetowe czy też odebrać pocztę mailową – mówi Andrzej Baraniak, Sekretarz Miasta.

Dostęp do bezpłatnej sieci miejskiej jest szybki i łatwy. Wystarczy połączyć się z siecią bezprzewodową przez Wi- fi o nazwie „Ostrowski Hot Spot”.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Mieszkańcy walczą o kapliczkę. Zaczęli protestować
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kazik1981
7 lat temu

W Ostrowie to polecam firme Airmax z której korzystam od ponad roku, bez zadnej umowy i zobowiązań za dobre pieniążki http://airmax.pl/klienci_ind/internet/?prepaid

btc
9 lat temu

Poczta mailowa – czy ten facet zna wogole znaczenie slow ktore mowi?

2
0
Napisz co o tym sądziszx