Policjanci wciąż na tropie narkotyków

Udostępnij
Tweet

Trzech mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki, zatrzymali od piątku policjanci z Komendy Powiatowej w Ostrowie Wielkopolskim. Policjanci zabezpieczyli marihuanę i amfetaminę. Mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania zakazanych środków odurzających.

+

Zwalczanie przestępczości narkotykowej to jedno z zadań Policji. Policjanci bardzo często sprawdzają rejony parków, pubów, dyskotek i osiedli, gdzie ta przestępczość może mieć miejsce. Kontrolowane są także piwnice na osiedlach, gdzie znajdują się tzw. kluby, w których bardzo często przesiaduje młodzież.

Ostatnie dni to kolejne osoby zatrzymane w związku z posiadaniem środków odurzających. Na ul. Szamarzewskiego w Ostrowie Wielkopolskim dzielnicowy w trakcie obchodu, zatrzymał 20-letniego chłopaka, który posiadał przy sobie woreczek z marihuaną. Z kolei w parku miejskim, policjanci patrolowego sprawdzając kilkuosobową grupę młodych ludzi, znaleźli przy 30-latku metaamfetaminę. Zatrzymany tłumaczył, że jest to dopalacz, nie mniej tester wykazał obecność zakazanych substancji. Środki odurzające posiadał przy sobie również 24-latek, którego na swoim terenie zatrzymali policjanci z Komisariatu Policji w Nowych Skalmierzycach.

Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje, że za posiadanie narkotyków grozi do 2 lat więzienia.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
PW
9 lat temu

w końcu ta parówka Kosmi?

1
0
Napisz co o tym sądziszx