Radny Ryfa po raz drugi

Ponownie większość radnych Gminy Ostrów Wlkp. zdecydowała by nie odbierać mandatu radnemu Ryszardowi Ryfie, choć zgodnie z obowiązującym prawem takowego mieć nie powinien. Jest to podyktowane faktem, że radny Ryfa został uznany winnym niewpisania do oświadczenia majątkowego kwoty 40 zł za udział w Radzie Nadzorczej Banku Spółdzielczego. Sąd Okręgowy wydał wyrok w postaci „warunkowego umorzenia” – czyli uznał winę radnego, ale bez żadnej kary. Co na ten temat mają do powiedzenia Karolina Krawczyk ubiegająca się o fotel wójta gminy Ostrów oraz sam zainteresowany? Zobaczą Państwo w wideo:

+

[jwplayer mediaid=”70341″]

CZYTAJ  Oddali hołd pod pomnikiem Papieża po publikacji TVN o kryciu księży. Stanowisko Papieża Franciszka

16 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
król.
8 lat temu

Tylko, że za kadencji Ryfy wybudowano nową salę gimnastyczną, wylano kilometry dróg asfaltowych oraz ukończono wiele innych inwestycji. Obecny kontrkandydat na radnego dla Wtórku zrobił znacznie mniej. Bez poparcia PSL, które ma Ryfa, nikt inny tyle zrobić nie zdoła. Fakultety nie mają tu żadnego znaczenia. Liczy się dobry układ. W tej kadencji tylko RYFA.

wwww
8 lat temu

Ryfa wydzierżawił rolnikom z Lewkowa Radny DZIAŁOSZEK wie kto sprzątał siano tylko palec w 4 literach trzyma Wójtowi Ryfa jeszcze kapuch na sianie zrobił ?

Rolnik
8 lat temu

Panie redaktorze proszę się zapytać pana ryfę ile on razy kosił trawę osobiście lub nawoził te łąki pod lotniskiem, traktorem z wtórku jest co jeździć, skoro brał dopłaty to chyba musiał to sam robić? i co robił z tą trawą bo u pana ryfy chyba krowy po podwórku nie chodzą.

wwww
8 lat temu

Narescie prawde zaczynacie pisać on D… lize WOJTĄ i jednemu POSŁOWI !

Nutria
8 lat temu

poprzedni sołtys we Wtórku to był złoty człowiek, prawdziwy społecznik….sercem oddany mieszkańcom….

ktos
8 lat temu

Ciekawy jestem co pan Ryfa zrobil dla sadowia tylko chwalic sie przed kamerami umie a tak naprawde G..NO robi tylko lize D..E kazdemu we Wtorku byle zostac przy korycie!!!!!!!!!!!!

wwww
8 lat temu

wiencej tych radnych jest z GRZECHAMI np: p SMĘTEK {MAGNEŚIK } niech ujawni jak GM OSZUKIWAŁA .a RYFA na BRUK A zadarmo palcem nie kiwnie.P . KRAWCZYK Z mojej strony bęnde na pewno GŁOSOWAŁ i cała moja rodzina .Nareście z tej GM GANG ROZPADNIE SIE !!!

zenek
8 lat temu

Ryfa to nie społecznik tylko awanturnik. Jego działalność nie służy budowania wspólnoty mieszkańców. To jest technika „dziel i rządź”. Kończ Pan. Pan stanowi prawo, a prawa nie zna – od 16 lat radnym. Żenada

józia
8 lat temu

Jestem ciekawa kto by się tak jak Rysiu udzielał .Rysiu trzymaj sie koleżanka z rodzinnych stron

Ostrowianka
8 lat temu

Pani Krawczyk tylko niech się nie po… Pan Ryfa jaki jest taki jest ale robi bardzo dużo dla mieszkańców.

ktos
odpowiada  Ostrowianka
8 lat temu

Dla ktorych mieszkancow cos robi zastanow sie i pisz prawde a nie bzdury

16
0
Napisz co o tym sądziszx