OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Okradali nalewaki do piwa

Policjanci z Komendy Powiatowej w Ostrowie Wielkopolskim ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży elementów od dystrybutorów do piwa beczkowego z tzw. roll – barów. Złodziej swoim przestępczym działaniem spowodował straty na prawie 3,5 tysiąca złotych. Za kradzież grozi mu do 5 lat więzienia.
+

Roll – bary to estetycznie wykonane, mobilne mini bary, w których ulokowane są dystrybutory do rozlewu piwa beczkowego. To bardzo popularne urządzenie wykorzystywane podczas różnego rodzaju imprez, stało się też obiektem zainteresowania złodzieja.

W okresie od końca czerwca do połowy sierpnia tego roku, z pozostawionych na terenie jednej z instytucji roll – barów, złodziej demontował części z dystrybutorów do rozlewania piwa. Jego łupem padło kilkanaście kranów, głowic i reduktorów. Wartość skradzionego mienia wyniosła prawie 3,5 tysiąca złotych.

Nad sprawą kradzieży pracowali ostrowscy kryminalni. Z uwagi na charakter skradzionych rzeczy dokonywali szeregu sprawdzeń osób, które z racji prowadzonej działalności, mogły być zainteresowane zakupem tych urządzeń. Zebrane informacje pozwoliły im ostatecznie na zatrzymanie złodzieja.

Sprawcą kradzieży okazał się 32-letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego. Mężczyzna był już notowany w policyjnych rejestrach za podobne przestępstwa. Jak ustalili policjanci skradzione przedmioty sprzedawał w lombardach. Policjanci sprawdzają teraz kto zakupił skradzione urządzenia. Przestępstwo, którego dopuścił się 32-latek zagrożone jest karą do 5 lat więzienia.

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Koziabrodka-Wojewoda Lęczycki
6 lat temu

“Beło dwok hłopów redaktorow i mieskali przy wodzie, jeden z jednej strony, a drugi z drugiej; ten, co beł na prawo, to sie nazywał Kuba Jamrozik, a ten na lawo Wawrzek Bieńkowski.Łot co adwersarze niemili, łot co.

1
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x