Miasto odpowiada na konferencję Klósaka

Udostępnij
Tweet

Osoby odpowiedzialne za wdrażanie Regionalnego Zakładu Zagospodarowania Odpadami w Ostrowie Wlkp. zorganizowali konferencję prasową, na której odnosili się do zarzutów stawianych im przez wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej Macieja Klósaka – obejrzysz ją tutaj. Odpowiedź na zarzuty trwało przez godzinę i 20 minut, czyli o godzinę dłużej niż przemawiał Maciej Klósak. Konferencja miała formę wykładu akademickiego. Poniżej prezentujemy jej przebieg. Polecamy ją osobom, które są żywnie zainteresowane tematem wielomilionowej inwestycji i kwestii zagospodarowania odpadów na terenie południowej wielkopolski.

Przedstawiciele miasta zapowiedzieli, że pozwą Macieja Klósaka za pewne sformułowania, które uważają za nieprawdziwe. Tuż po konferencji Maciej Klósak wydał krótkie oświadczenie, w którym ponownie zaprzeczył wyjaśnieniom Karoliny Pilarczyk-Dworaczyńskiej pełniącej funkcję MAO, Andrzejowi Strykowskiemu – dyrektorowi MZO, Rafałowi Żelanowskiemu z sejmiku województwa wielkopolskiego.

+

Wersja konferencji zorganizowanej przez w/w osoby w formacie PDF:

https://www.ostrow24.tv/pliki/filmy/2014/09/konferencja-rzzo.pdf

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Osobówka wbiła się w ciężarówkę. Mężczyzna nie żyje (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bartolomeo herbu Zielona Pietruszka
9 lat temu

Z kartki to lepiej dukają dzieci w podstawówce:):):):)

Kwaśniewski
9 lat temu

Na początku konferencji ślicznie zostały wymienione rejony Wlkp i sytuacja w poszczególnych z nich. Jakoś dziwnie pominięte zostały regiony kaliski i leszczyński. Ciekawe… Czyżby tam było inaczej?

ostrowski przeciętniak
9 lat temu

Przejrzałem oświadczenia majątkowe pana prezesa i pani vice i mogę im tylko pogratulować,że tak tak dobrze mają zapłacone za swoją pracę.. Zarabiam 4 tys, na miesiąc i wydawało mi się,że Pana Boga za nogi złapałem…..

kicia
9 lat temu

Ktoś z Was wiedział że będzie potrzebny MAO i że trzeba było przejść szkolenie i zdać egzamin? Skąd ta Pani o tym wiedziała ?

Kazimierz Marcin
9 lat temu

Panie Żelanowski – użył Pan m.in. takich sformułowań 'Ministerstwo Ochrony Środowiska’ i „Ustawa o zagospodarowaniu odpadów”. Właściwe nazwy to 'Ministerstwo Środowiska i 'Ustawa o odpadach’. Na ile to przejaw Pańskiego zorientowania w zagadnieniach gospodarki odpadami a na ile jego braku?

urzędnik
9 lat temu

A co radny Klósak robił wczoraj w urzędzie u zastępcy Prezydenta Stanisława?

xxx
9 lat temu

CBA nie zajmie się próbą wpływania na realizacje inwestycji przez radnego. Musiało by udowodnić wprost że radny ma z tego korzyść.

Adwerter
9 lat temu

za pokazanie całego materiału z konferencji duży plus dla Pana Marka

Kaziu
9 lat temu

Tym tematem powinno zając się CBA.

Marian
9 lat temu

Sądzę,że dr inżynier jest w tej materii mądrzejszy od psychiatry.

11
0
Napisz co o tym sądziszx