Zderzenie w Rososzycy

Kolejny raz zatrzymano prawo jazdy kierowcy, który spowodował zdarzenie drogowe. Tym razem trafiło na 36-letniego mężczyznę, który naruszył przepisy ruchu drogowego.

+

Zdarzenie drogowe miało miejsce wczoraj około godz. 15:00 w miejscowości Rososzyca. Kierujący osobową skodą, 36-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego, wykonując manewr skrętu w lewo, zatrzymał się, aby udzielić pierwszeństwa jadącej z przeciwnego kierunku ciężarówce. Niestety nie ustąpił pierwszeństwa wszystkim jadącym z przeciwnego kierunku samochodom, zajeżdżając drogę kolejnemu kierującemu renaultem scenicem. W wyniku zderzenia kierujący samochodem marki Renault Scenic zjechał na prawą stronę drogi, a następnie dachował. Kierowcy byli trzeźwi.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego ostrowskiej komendy, za rażące naruszenie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym, zatrzymali sprawcy zdarzenia prawo jazdy do dyspozycji sądu. Wniosek o ukaranie wraz z prawem jazdy zostanie przekazany do Sądu Rejonowego w Ostrowie Wielkopolskim.

Jest to kolejne zdarzenie drogowe w wyniku którego, za rażące naruszenie przepisów drogowych policjanci zatrzymują prawo jazdy. Dlatego też apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i zachowanie ostrożności podczas korzystania z dróg.

CZYTAJ  Pożar koło plebanii (dużo wozów w akcji)

3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
krzysztof
8 lat temu

A oco chodzi

Aneta
8 lat temu

Tak kuźwa! Za nieustąpienie zatrzymują prawko od razu a jak ktoś piratuje po drodze z dużą prędkością, wyprzedza na skrzyżowaniach czy stwarza inne niebezpieczeństwo to tylko mandaty..Żal!

mcj
odpowiada  Aneta
8 lat temu

Wniosek? Trzeba jeździć jak Frogg po Warszawie – 200kmh i omijać czerwone światła. Wtedy policja na pewno prawka nie zabierze, ani nawet mandatu nie wstawi. Chory kraj…

3
0
Napisz co o tym sądziszx