OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

W Ostrowie też kradną auta

Współpraca ostrowskich policjantów z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim i Urzędu Celnego zaowocowały szybkim odzyskaniem skradzionego na terenie Ostrowa Wielkopolskiego Audi A6.

+

Współpraca Policji z jednostkami funkcjonującymi na terenie całej Polski oraz instytucjami powołanymi do egzekwowania przestrzegania prawa to podstawy działań w zakresie wykrywania przestępstw i ścigania ich sprawców. W szczególności, gdy sprawcy po dokonaniu przestępstwa oddalili się z terenu naszego powiatu.

Przykładem takiej współpracy było odzyskanie Audi A6, które w nocy z 18 na 19 sierpnia zostało skradzione z terenu Ostrowa Wielkopolskiego.

Policjanci powiadomieni o kradzieży podjęli natychmiast czynności w celu ustalenia, gdzie może znajdować się skradziony samochód. W ustaleniach pomogli policjanci Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim oraz funkcjonariusze Urzędu Celnego, którzy odnaleźli skradziony pojazd na terenie powiatu grodziskiego.

Samochód cały i nie uszkodzony powrócił do właściciela. Policjanci we współpracy z grodziskimi policjantami wyjaśniają teraz okoliczności jego kradzieży.

5 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Koziabródka-Wojewoda Łęczycki
6 lat temu

W normalnym “budżecie domowym” to się nazywa pętla zadłużenia a w biznesie “kreatywna księgowość”, oba używane w pejoratywnym znaczeniu – ale w makroekonomii nie.

bv
6 lat temu

Szkoda tylko ze gdy mi skradziono pojazd to nie raczyli sie wysilić i poszukac, dopiero “znajomosci” ruszyly ich ze stołkow….

Radek
6 lat temu

A może to nasz ostrowski policjant celebryta (wiadomo jak się nazywa) miał swój udział w tej udanej akcji? 😉

mgmgm
6 lat temu

Ja jestem dumna ze stróżów prawa. Brawo!

ormo
6 lat temu

i tutaj nikt nie napisze że brawo dla policji… nie – nie warto – lepiej narzekać i naśmiewać się z nich…

5
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x