Marihuanę hodował w szafie

Udostępnij
Tweet

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który w szafie  hodował konopie indyjskie. Policjanci zabezpieczyli ponad 37 gramów marihuany oraz akcesoria służące do uprawy krzewów konopi. Za uprawianie i posiadanie środków odurzających grozi mu do 3 lat więzienia.

+

Ostrowscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że jeden z mieszkańców gminy Przygodzice, prawdopodobnie uprawia na terenie swojej posesji konopie indyjskie. Policjanci potwierdzili swoje ustalenia w miniony piątek, kiedy to weszli na teren tej posesji.

Zaskoczony nagłą wizytą policjantów, 23-letni mężczyzna, przyznał się do posiadania narkotyków. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych, na strychu domu w szafie odzieżowej, policjanci znaleźli wentylatory, regulatory temperatury i inne akcesoria służące do hodowli indyjskich. Mężczyzna wskazał policjantom miejsce w ogrodzie, gdzie przesadzał wyhodowane krzewy, z których następnie pozyskał marihuanę.

Policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 37 gramów marihuany oraz akcesoria do hodowli krzewów konopi. 23-latek został zatrzymany i  usłyszał zarzuty posiadania i uprawy środków odurzających, za co może mu grozić do 3 lat więzienia.

Jednocześnie dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki, zatrzymali w minioną sobotę policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy. Policjanci zabezpieczyli marihuanę i amfetaminę. Dwóch mężczyzn trafiło do policyjnego aresztu.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego patrolując w godzinach wieczornych ulice miasta, zauważyli na jednej z ulic stojącego volkswagena passata. Policjanci postanowili skontrolować trzech mężczyzn siedzących w tym samochodzie. Jeden z nich na widok zbliżających się funkcjonariuszy, najwyraźniej próbował coś ukryć.

Nie uszło to uwadze policjantów. Okazało się, że 32-latek posiadał woreczek z marihuaną. Policjanci dokładnie przeszukali samochód i pozostałych dwóch mężczyzn. Jeden z nich, 24-latek, posiadał przy sobie również marihuanę oraz amfetaminę. W sumie policjanci zabezpieczyli 16 gramów amfetaminy i nie co ponad 3 gramy marihuany..

Kolejne godziny mężczyźni spędzili już w policyjnym areszcie. Młodszy z nich usłyszał zarzut posiadania i udzielania środków odurzających, za co mogą mu grozić 3 lata więzienia. Jego starszy kolega odpowie za posiadanie narkotyków, co zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

CZYTAJ  Ewakuowano Galerię Ostrovia. Ciekawy powód
POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
dzastina
9 lat temu

Kurcze gdyby była zalegalizowana marycha nie było by tych wszystkich dopalaczy(kierowca itd) o wielewięcej młodych ludzi by żyło!!!!!!!

kefir
odpowiada  dzastina
9 lat temu

Tak by było, gdyby władze myslały sensownie, o nas. Dodatkowo budżet byłby zasilany pdoatkami od sprzedanego towaru, za koncesje itd.
Niestety maja nas w d. Myślą tylko o sobie i gangsterach. Bo tylko gangsterzy i policjanci „zwalczający” plagę narkomanii na tym zarabiają. Bez efektów w postaci zmniejszenia skali narkomanii i liczby ofiar. Legalizacja to dla przestępców byłby straszny cios, dochody z miejsca ucięte. Dla policjantów też byłby to cios, bo nie mieli by co robić, wiec albo przekwalifikowanie, albo kopa w d. i na (nomen omen) trawkę, zieloną.

Rafał
9 lat temu

Policja wykazuje się nadzwyczajną skutecznością w wykrywaniu upraw krzaków.
Dlaczego nie pochwalą się ile odzyskali skradzionych rowerów na ilość zgłoszonych kradzieży?

R47
9 lat temu

Normalnie szał , szał – ironia -.-

oOo
9 lat temu

Dostaną kary finansowe zawiasy może odsiadke za kilka gramów a taka zaganiara piotrek k lata po mieście pomimo ze sporo wiecej posiadał.szkoda chłopaków.

jan
9 lat temu

normalnie ta wiedza z foto sie mi przyda 😀

A21
9 lat temu

Gdyby ktoś chciał sobie posadzić kilka drzewek to na powyższych zdjęciach jest pokazany niezbędny sprzęt do takiej uprawy …. Gratulacje.

Karol3414
odpowiada  A21
9 lat temu

Oj tam, oj tam. Wpisz w googla i Ci wyskoczy wszystko co potrzeba plus dokładna instrukcja, a sam sprzęt na nic się Ci nie przyda, bo jeszcze trzeba wiedzieć jak to uprawiać.

8
0
Napisz co o tym sądziszx