Policjanci na tropie marihuanistów

Udostępnij
Tweet

Znowelizowana ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii nie oznacza, że posiadanie nawet niewielkiej ilości narkotyków jest dozwolone. Za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych nadal może grozić kara do trzech lat więzienia, a w przypadku mniejszej wagi do roku.

+

Nie jest tajemnicą, że środowisko zajmujące się tym procederem podlega ciągłemu policyjnemu rozpoznaniu. Jednym z najczęściej używanych narkotyków wśród młodzieży jest marihuana. Dlatego też miejsca, w których najczęściej młodzież przebywa są systematycznie sprawdzane, co przynosi oczekiwane efekty.

Wczoraj policjanci z ostrowskiej „patrolówki” kontrolowali w godzinach nocnych trzech młodych ludzi. Jeden z nich swoim nerwowym zachowaniem zwrócił uwagę policjantów. Jak się okazało powodem jego zachowania, była marihuana, którą 18-latek posiadał przy sobie.

Większość zażywających narkotyki osób uważa, że marihuana nie powoduje uzależnienia, a także,  że jest nieszkodliwa. Jest to niestety tylko złudzenie i oprócz niszczenia swojego zdrowia, osoby te narażają się także na odpowiedzialność karną.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
dzikuska
9 lat temu

Brawa dla milicji,kolejny wielki sukces w walce z marihuanistami!buhahah

Januszek
9 lat temu

Alkohol nie uzależnia i nie jest szkodliwy?! Ludzie w każdych badaniach jest jasno i wyraźnie opisane że marihuana jest mniej szkodliwa dla organizmu niż alkohol czy też papierosy?!
W Polsce i tak nie mamy co liczyć na legalizację… Taki już nasz mądry kraj…
Uważam że to czy ktoś pali marihuane czy też nie, powinno być każdego osobistą sprawą. Pamiętajcie że papierosy czy też alkohol to też narkotyki, w takim wypadku każdy je spożywa 😉

aha
9 lat temu

Ciekawe czy Twoja matka tez nazywa to darem ziemi.. Ja się nie dziwię że jest bezrobocie, patologia, brak perspektyw.. Bo skąd ma być cokolwiek innego jak wielkie osobowości tego miasta są tak małe że muszą zapalić dar ziemi żeby poczuć się dobrze. No bo osobowość na takim etapie rozwoju na nic innego nie pozwala przecież..

polo
9 lat temu

Większość zażywających narkotyki osób uważa, że marihuana nie powoduje uzależnienia, a także, że jest nieszkodliwa. Jest to niestety tylko złudzenie i oprócz niszczenia swojego zdrowia, osoby te narażają się także na odpowiedzialność karną. WŁĄCZCIE MYŚLENIE

dzik
odpowiada  polo
9 lat temu

bredzisz!

ricki
9 lat temu

MEGA sukces, rozumiem że z kilo marysi miał przy sobie o czym świadczy załączona fotka:)
A okaże się że miał skręta czy dwa. Naprawde niszczy zdrowia legalny alkohol a nie dar ziemi jakim jest marysia

6
0
Napisz co o tym sądziszx