Przewoził kilogram amfetaminy

Udostępnij
Tweet

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim, zabezpieczyli znaczne ilości narkotyków. Na gorącym uczynku zatrzymany został 57-letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego. Za posiadanie narkotyków może mu grozić do 10 lat więzienia.

+

Ostrowscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, prowadzą ciągłe rozpoznanie środowiska w zakresie obrotu i handlu narkotykami. Prowadzone w tym kierunku działania, pozwoliły na zatrzymanie w miniony poniedziałek 57-letniego mieszkańca Ostrowa Wielkopolskiego.

Mężczyzna wpadł w chwili kiedy przewoził znaczną ilość narkotyków. Policjanci zatrzymali samochód, którym jechał na terenie jednej z miejscowości powiatu ostrowskiego. Podczas kontroli policjanci znaleźli w samochodzie ponad kilogram amfetaminy. Narkotyki przewożone były w specjalnym, hermetycznie zamkniętym pojemniku. Pobrana do badań próbka potwierdziła, że przewożona substancja to amfetamina. Policjanci szacują, że czarnorynkowa wartość zabezpieczonej amfetaminy, może wynosić nie mniej niż 30 tysięcy złotych.

Zatrzymany 57-latek był już wcześniej notowany w policyjnych kartotekach za posiadanie narkotyków i odbywał za to karę pozbawienia wolności. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co może mu grozić nawet  10 lat więzienia.

Na wniosek prokuratura rejonowego w Ostrowie Wielkopolskim, sąd aresztował mężczyznę na 3 miesiące.

zatrzymany1[1]

[jwplayer mediaid=”69450″]

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Stefan
9 lat temu

Heniu poległ

DAWNE CZASY
9 lat temu

CZYZBY HENIU ZNOWU CZY ZNOWU JURI ???????????

polo
9 lat temu

po ile panowie ?

S.P
9 lat temu

Do tego nizej… No co Ty nie powiesz hahaha xD Przecież jak w tych ich smiesznych szafach nic nie jest lakowane kto chce wchodzi i wychodzi z czym chce 😉

mateusz
9 lat temu

Moim zdaniem ten towar i tak wróci na rynek tyle tylko że psiarnia się wzbogaci

KPP
odpowiada  mateusz
9 lat temu

Na szczęście Twoje zdanie się nie liczy:)

6
0
Napisz co o tym sądziszx