Sprawa nie przycichła – odpowiedzą przed sądem

Policjanci z Zespołu ds. Nieletnich ostrowskiej komendy, zatrzymali czterech nieletnich, którzy okradli magazyn jednej z ostrowskich firm. Skradzione mienie policjanci odzyskali, a sprawą nieletnich zajmie się teraz sędzia rodzinny.

+

Okres wakacyjny najwyraźniej nie wszystkim wychodzi na dobre. Młodzi często wpadają na dziwne i nieodpowiedzialne pomysły, które nierzadko kończą się konfliktem z prawem.

Na jeden z takich pomysłów wpadła w połowie lipca czwórka kolegów. Postanowili wejść do magazynu jednej z ostrowskich firm i „rozglądnąć się za ciekawymi rzeczami. Jak postanowili tak uczynili. Cała czwórka weszła przez okno do magazynu, skąd skradli 10 ładowarek do modemów. Skradziony łup pozostawili na opuszczonej działce, jak stwierdzili do czasu aż sprawa przycichnie.

Jak się okazało sprawa nie przycichła, a wręcz odwrotnie. Wczoraj w mieszkaniach zaskoczonych nastolatków pojawili się policjanci. Cała czwórka mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego w wieku od 10 do 15 lat trafiła z rodzicami do Komendy Policji, gdzie przyznali się do kradzieży. Wskazali jednocześnie miejsce ukrycia ładowarek, które policjanci zabezpieczyli i zwrócili prawowitym właścicielom.

Nieletni ze swojego postępowania będą musieli teraz wytłumaczyć się przed sędzią rodzinnym.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Mieszkańcy skarżą się na remont mostu
Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
heh
9 lat temu

powinni jeszcze ich zapuszkowaćna 3m-ce razem z peofilami żeby w przyszłości zastanowili się10 razy zanim cośukradną

1
0
Napisz co o tym sądziszx