Miał skradziony telefon, odkryli narkotyki

W miniony poniedziałek w ręce ostrowskich policjantów wpadł 45- letni mężczyzna, który posiadał kradziony telefon i znaczną ilość narkotyków. Policjanci zabezpieczyli prawie 170 gramów środków odurzających. Zatrzymany mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

+

Policjanci z Wydziału Kryminalnego, zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu ustalili, że 45-letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego jest w posiadaniu telefonu komórkowego, który został utracony w lipcu ubiegłego roku. Zatrzymany mężczyzna wyjaśniał policjantom, że telefon zakupił od nieznanej mu osoby i nie wiedział, że został skradziony.

Jednakże w czasie przeszukania jego mieszkania, policjanci natrafili na znaczne ilości narkotyków. W zdecydowanej większości, bo niemal 150 gramów, była to amfetamina. Ponadto mężczyzna posiadał jeszcze marihuanę i haszysz. Policjanci zabezpieczyli w sumie prawie 170 gramów narkotyków, elektroniczną wagę oraz prawie 5 tysięcy złotych, które mogły pochodzić ze sprzedaży narkotyków.

45- latek trafił do policyjnego aresztu, był już wcześniej notowany za posiadanie narkotyków, za co odbywał karę pozbawienia wolności. Teraz ponownie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co może mu grozić nawet 15 lat więzienia. Na wniosek prokuratora sędzia tymczasowo aresztował mężczyznę na okres 3 miesięcy.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ostrów znowu zalany (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
smieszne
8 lat temu

sposob zeby ten syf ogarnac – puscic smart shop normalnie dla pelnoletnich bo ci co chca i tak dopadna dila z tematem jakim tylko beda chciec nie tu to gdzies indziej

dfdf
9 lat temu

dlaczego 15 lat? za narkotyki? no i kradzież ale za kradzież chyba jest 5 lat a za narkotyki też chyba 3 albo 5 lat ???

Maciej D. z Dębnicy
9 lat temu

i dobrze 🙂 tępić takich ludzi i to świństwo . Precz z narkotykami

Darek
odpowiada  Maciej D. z Dębnicy
9 lat temu

Kto ma tępić takich ludzi skoro tępiona jest cały czas policja? Jestem jak najbardziej za tym co mówisz, lecz wkurza mnie już ta bezsensowna walka..

4
0
Napisz co o tym sądziszx