24-letni wandal niszczył auta

Udostępnij
Tweet

W miniony poniedziałek policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie dwóch samochodów na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. Mężczyzna idąc ulicą kopał zaparkowany na parkingu samochód osobowy. Zdarzenie widział kierowca zaparkowanego w pobliżu nissana, który zwrócił mu uwagę. Niestety 24- latek nie poprzestał na niszczeniu auta.

+

Policjanci z Wydziału prewencji w miniony poniedziałek zatrzymali sprawcę uszkodzenia mienia. Mężczyzna uszkodził dwa samochody. Poprzez kopanie doprowadził do rozbicia między innymi reflektora i wgniecenia błotnika. Gdy kierowca zaparkowanego w pobliżu nissana zwrócił uwagę mężczyźnie, ten swoją złość skierował i na jego samochód kopiąc w lusterko nissana, po czym uciekł.

Pokrzywdzony jednak nie odpuścił i goniąc wandala zauważył patrol policji, któremu przekazał rysopis sprawcy. Już po chwili policjanci zatrzymali mężczyznę. Okazał się nim dobrze znany ostrowskim policjantom 24- letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego. Mężczyzna nie potrafił wyjaśnić swojego zachowania. Szkody, które spowodował pokrzywdzeni oszacowali na 600 złotych.

24- latek usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Przestępstwo, którego się dopuścił zagrożone jest karą 5 lat pozbawienia wolności. Niewykluczone też, że będzie musiał pokryć wyrządzone szkody.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nastolatek na motocyklu z poważnym urazem
Subskrybuj
Powiadom o

7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
paweł
9 lat temu

opublikowac dane sprawcy

Maciej
9 lat temu

Pręgierz na RYNKU , biczowanie , a potem 3 miesiące prac społecznych na rzecz miasta i chlebie i wodzie……nauczyłoby się bydło szanować cudzą włąsność

major
9 lat temu

ja bym takiemu morde skopal a pozniej niech gnoj przezuca kamienie z kupki na kupke a k**wa w pierdlu pleja albo tv

beczka
9 lat temu

pozamykać tę patologoię nieudaczników

Taka prawda
9 lat temu

i teraz zasądzone 600zł nie zapłaci ponieważ nie pracuje nic nie posiada i mieszka u mamy notabene pogratulować mamusi wychowania synka ! Dlatego prawo należy natychmiast zmienić i takiego cwaniaczka ubrać w pomarańczowy mundurek i dać mu możliwość odpracowania tej kwoty w asyście strażnika miejskiego ! Gwarantuję że doznana hańba na honorze i publiczne napiętnowanie dają o wiele lepsze efekty wychowawcze w takich przypadkach .

DAV ART
9 lat temu

Łazi taka menda po ulicach dobrze znana policji, 24-latek z którego wielkie gówno już będzie nie zostanie zutylizowany bo polskie prawo zabranie zabijania darmozjadów, nic mu nie zrobi, ewentualnie wsadzi do pierdla i będziemy go utrzymywać.

grrrrr
9 lat temu

łeb bym takiemu cymbałowi ukręcił, bez dwóch zdań

7
0
Napisz co o tym sądziszx