Uszkodziła samochód w ramach „odwetu”

W minioną sobotę ostrowscy policjanci zatrzymali sprawczynię uszkodzenia samochodu osobowego. Kobieta celowo uszkodziła samochód jednej z firm ochroniarskich. Zniszczenia pojazdu oszacowano na kwotę 3 tysięcy złotych.

+

W ubiegłą sobotę w godzinach popołudniowych, kobieta przechodząc ulicą zobaczyła stojący na parkingu samochód służbowy należący do pracowników jednej z firm ochroniarskich. Nie zważając na dalsze konsekwencje swojego zachowania kobieta chwyciła kostkę brukową i rzuciła w pojazd. Gdy dała upust swym emocjom, oddaliła się w kierunku swojego miejsca zamieszkania.

O uszkodzonym samochodzie pracowników ochrony powiadomił przechodzący w tym czasie mężczyzna, opisując wygląd kobiety. Po chwili rysopisem dysponowały już wszystkie patrole policji. Trzy godziny później w centrum miasta policjanci zatrzymali podejrzewaną o uszkodzenie samochodu kobietę.

Okazała się nią 40-letnia mieszkanka Ostrowa Wielkopolskiego. Kobieta wyjaśniała policjantom, że powodem jej zachowania były wcześniejsze nieporozumienia z pracownikami firmy ochroniarskiej. Jak sama stwierdziła, samochód uszkodziła z premedytacją w ramach „odwetu”.

Kobieta usłyszała zarzut uszkodzenia mienia wartości 3 tysięcy złotych. Przestępstwo, którego się dopuściła zagrożone jest karą 5 lat pozbawienia wolności.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Grand Prix - festiwal filmowy - zapowiedź
Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
dzik
9 lat temu

brawo dla pani,trzeba było ich podpalic.

heh
9 lat temu

ciekawe ile będzie musiałą pracować żeby odłożyć 3 tysiące

2
0
Napisz co o tym sądziszx