5 osób poszkodowanych – wypadek na Ledóchowskiego

Udostępnij
Tweet

5 osób poszkodowanych w tym małe dziecko. To bilans wypadku do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Ledóchowskiego/Strażacka w Ostrowie Wlkp. Najwięcej poszkodowanych podróżowało taksówką.

+

Taksówka jechała od strony Strzeleckiej ulicą Ledóchowskiego. Z ulicy Strażackiej wyjechała kobieta kierująca Peugeotem 307. Strefy zgniotu w samochodzie skutecznie zamortyzowały siłę uderzenia. Dodatkowo boczne poduszki powietrzne zminimalizowały obrażenia u kierującej. Mniej szczęścia miały osoby podróżujące taksówką jednej z ostrowskich korporacji. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że dziecko było przewożone na kolanach jednego z pasażerów. Poszkodowanych karetki zabrały do szpitala. Według relacji jednego ze świadków, ich obrażenia nie wyglądały na groźne. Na szczęście chodnikiem nikt nie spacerował, ponieważ mógłby odnieść poważne obrażenia od wylatujących z drogi aut.

[jwplayer mediaid=”68175″]

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Strażak po służbie zreanimował skutecznie 10-latkę (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
mcj
10 lat temu

Jak ktoś nie umie jeździć to przydzwoni nawet gdyby wybudować rondo i sygnalizację na każdym skrzyżowaniu w mieście. Jak można dojeżdżając do krzyżówki nie spojrzeć na znak i sprawdzić czy ma się pierwszeństwo? 😐

Ziombel
10 lat temu

Powinni w tym miejscu zrobić rondo a nie na Waryńskiego/Śmigielskiego, Powinna to być sprawa priorytetowa !

Zbychu
10 lat temu

Cos należy zrobic z tym skrzyżowaniem! Jeżdzę tedy codziennie sam miałem tam raz wypadek gość wyjechał ze Śmigielskiego prosto pod moje auto. Strach jechac, zarówno ze Śmigla jak i Strażackiej wyjeżdżają jak chcą!

3
0
Napisz co o tym sądziszx