OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Wciąż zdarzają się złodzieje rowerów

W ubiegłym tygodniu ostrowscy kryminalni ustalili i zatrzymali 26- letniego sprawcę kradzieży wartościowych rowerów. Mężczyzna w ciągu kilku dni dokonał kradzieży czterech rowerów. Za popełnione przestępstwo grozi mu 5 lat więzienia.

+

Mężczyzna kradł rowery na terenie miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Dzięki zebranym informacjom i pracy operacyjnej policjanci zatrzymali złodzieja, który w toku przesłuchania przyznał się do kradzieży jednośladów. Jak ustalili policjanci pierwszej kradzieży roweru dokonał pod koniec kwietnia tego roku. Kolejne kradzieże miały miejsce w drugiej połowie maja.

Sprawcą kradzieży okazał się mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego, który ma bogatą kartotekę i znany jest ostrowskim policjantom. Tym razem łupem złodzieja były wartościowe rowery, gdzie łączna ich wartość to 5400 złotych. Rowery kradł z ulicy, parkingów jak i prywatnych posesji, a następnie sprzedawał je m. in. na terenie Kalisza.

Policjanci ustalają miejsca, w które mogły trafić skradzione rowery. 26- latek usłyszał cztery zarzuty kradzieży, za co grozi mu do 5 lat więzienia.

POLECANE NEWSY
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x