OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Kolizją zaczęła poniedziałek

Kolizją zaczęła poniedziałek

Skrzyżowanie Kordeckiego/Bema w Ostrowie Wlkp. wyposażone jest w sygnalizację świetlną. W poniedziałek była wyłączona. Wystarczyło to by roztargniona kobieta kierująca Nissanem Micrą jadąca od strony Urzędu Skarbowego nie ustąpiła pierwszeństwa i doprowadziła do zderzenia z dostawczym Mercedesem. Jak sama przyznała sprawczyni kolizji: „od rana same nerwy”. Pomimo iż osobówka wleciała na chodnik i uderzyła w słup od sygnalizacji, nikomu nic się nie stało. Obydwa samochody były na tyle poważnie uszkodzone, że czekał je transport za pośrednictwem pomocy drogowej.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Tragedia o świcie. 11-latka wypadła z trzeciego piętra, Nie żyje
2 komentarzy
K200
12 lat temu

TA SYGNALIZACJA NIE DZIAŁAŁA OD ZESZŁEGO TYGODNIA

mati
12 lat temu

Kupie ta micre!

2
0
Napisz co o tym sądziszx