Sklepowy złodziej zatrzymany na skradzionym rowerze

Udostępnij
Tweet

20-letni złodziej został ujęty przez ochronę na gorącym uczynku kradzieży, w jednym z ostrowskich marketów. Policjanci ustalili, że wcześniej ten sam mężczyzna skradł rower stojący przed innym sklepem.

W miniony poniedziałek dyżurny ostrowskiej Policji został poinformowany o ujęciu w jednym z marketów złodzieja. Skierowani na miejsce policjanci zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który ze sklepowych półek skradł różnego rodzaju artykuły wartości kilkunastu złotych.

Zatrzymany 20-latek oświadczył policjantom, że przed sklepem stoi jego rower. Policjanci po sprawdzeniu byli niemal pewni, że rower ten został skradziony godzinę wcześniej w innej części miasta, o czym dyżurny informował wszystkie patrole.

Młody mężczyzna cały czas upierał się, że jest to jego rower. Wkrótce jednak spotkało go niemiłe zaskoczenie. W tym samym czasie kiedy został zatrzymany w komendzie przebywał właściciel skradzionego roweru. Ten z kolei był mile zaskoczony widząc swój rower odzyskany przez policjantów.

20-letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego był już notowany w policyjnych rejestrach za przestępstwa przeciwko mieniu. Teraz odpowie przed sądem za wykroczenia kradzieży. Kodeks wykroczeń przewiduje za te czyny karę do 30 dni aresztu, ograniczenie wolności do 1 miesiąca lub grzywnę.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Boże Ciało 2024 - RELACJA i ZDJĘCIA
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx