Rusza II edycja akcji „Moje Miasto się przytula”

Udostępnij
Tweet

25 kwietnia 2014 roku startuje druga edycja akcji „Milka. Wybierzmy najmilsze miasto w Polsce!”. Ponownie, spośród blisko tysiąca polskich miast, wybierzemy to najmilsze z najmilszych. W ubiegłorocznej edycji Ostrów Wielkopolski – dzięki zaangażowaniu mieszkańców – zajął drugie miejsce. Nagrodą był Festyn w Parku Miejskim z koncertem Budki Suflera. W tej edycji Ostrów także może znaleźć się na podium. Wszystko w rękach mieszkańców.

To jedyny taki ranking w historii, w którym miasta doceniane są za relacje międzyludzkie, jakie w nich panują! W zabawie każde miasto ma równe szanse, niezależnie od wielkości i walorów turystycznych.

Zapraszamy do podjęcia wyzwania i ponownego pokazanie, że w Ostrowie Wielkopolskim mieszka mnóstwo przyjaznych i życzliwych ludzi. Najcenniejsi są ci bezinteresowni, z uśmiechem i otwartością reagujący na uczucia i potrzeby innych.

Akcja „Milka. Wybierzmy najmilsze miasto w Polsce!” podzielona została na kilka etapów. Pierwszy z nich rozpocznie się już
25 kwietnia i skierowany jest do wszystkich Polaków, którzy będą mogli wspierać swoją miejscowość, wysyłając do przyjaciół
i znajomych wirtualne przytulenia poprzez stronę www.fioletowastrona.pl, aplikację na Facebooku (www.facebook.com/MilkaPolska) lub za pomocą aplikacji mobilnej.

Im więcej przytuleń wysłanych przez mieszkańców miasta, tym większe są jego szanse na wygraną.Trzech finalistów akcji poznamy 25 maja. To oni będą się starać o miano najmilszego miasta w Polsce. Finał zabawy planowany jest na 6 lipca.

Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda w postaci działań promujących miasto i jego mieszkańców o wartości pół miliona złotych. Zanim jednak poznamy najmilsze miasto w Polsce, w każdej z finałowych miejscowości zostaną zorganizowane wyjątkowe imprezy plenerowe, z udziałem największych gwiazd polskiej estrady. Wszystkie najważniejsze wydarzenia będą relacjonowane na antenie radia RMF FM i telewizji TVN. Wielki finał obejrzą miliony Polaków w telewizji.

Serdecznie zachęcamy do wysyłania jak największej liczby wirtualnych przytuleń na Ostrów Wielkopolski!

Więcej informacji o akcji na stronie www.fioletowastrona.pl

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Marek Radziszewski
10 lat temu

Z jednej strony fajna akcja. Z drugiej promujemy prywatną firmę, która podatków nie zostawia w naszym mieście.

Sceptyczny
odpowiada  Marek Radziszewski
10 lat temu

Baaaardzo słuszna uwaga… Nie tyle w mieście, co chyba nawet w kraju… Dlaczego inna polska firma cukiernicza nie mogła by zorganizować takiej akcji – chce się spytać…

2
0
Napisz co o tym sądziszx