OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Awaria wodociągu. Mieszkańcy tych ulic bez wody

Awaria wodociągu. Mieszkańcy tych ulic bez wody

Urząd Miasta Ostrowa Wielkopolskiego poinformował o awarii sieci wodociągowej, która spowodowała przerwy w dostawie wody dla części mieszkańców.

Jak przekazano w komunikacie, trwają intensywne prace związane z usuwaniem usterki. Obecnie dostępu do wody pozbawieni są mieszkańcy ulic:

  • Mazurskiej,
  • Toruńskiej,
  • Brackiej.

Według informacji przekazanych przez miasto, szacowany czas usunięcia awarii wynosi około 8 godzin. Służby pracują nad jak najszybszym przywróceniem dostaw wody.

Władze miasta przepraszają mieszkańców za powstałe utrudnienia i dziękują za wyrozumiałość. O ewentualnych zmianach oraz zakończeniu prac będą informować w kolejnych komunikatach.

Zdjęcie archiwum

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Spektakularny front burzowy nad Ostrowem i regionem
6 komentarzy
Pracownik urzędu
12 dni temu

Dziurę zalepią nowy miesiąc świeża Kasa i nowe buciki Adidasy białe

Pracownik urzędu
13 dni temu

Jak widać kupa złomu jest pewne Adidasy nowe będą na pewno białe

Obywatel
13 dni temu

Wszystkie beczki są na festynach planowanych. Awaria nie była planowana

Mieszkaniec
13 dni temu

Nie tylko na tych trzech ulicach nie ma wody.
Warmińska, Toruńska, Pomorska, Gdańska.
Na te wszystkie ulicę aby jeden beczkowóz z wodą …..

Z.....
13 dni temu

Nie trzy ulice jak w artykule tylko całe osiedle Grunwaldzkie bez wody

Na wenecji palą kopciuchami
13 dni temu

Znowu tydzień będzie rozwalona droga jak na Limanowskiego?

6
0
Napisz co o tym sądziszx