OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Nie żyje motocyklista po zderzeniu z Peugeotem (aktualizacja) ZDJĘCIA

Nie żyje motocyklista po zderzeniu z Peugeotem (aktualizacja) ZDJĘCIA

Kilka minut przed godziną 12.00 doszło do wypadku z udziałem motocykla oraz samochodu osobowego. 40 minut później trwa jeszcze reanimacja. 

Droga na ulicy Wrocławskiej w Kaliszu (Szczypiorno) jest zablokowana w obu kierunkach. Lądował śmigłowiec LPR.

Ciąg dalszy artykułu pod zdjęciami

Aktualizacja
Około 48-letni poszkodowany został zabrany do szpitala w stanie krytycznym.

Na ulicy Wrocławskiej motocykl zderzył się z Peugeotem. Kierowca Peugeota to mężczyzna w wieku 33 lat.
W wyniku zderzenia motocykl odrzuciło na lewe pobocze, patrząc w kierunku Nowych Skalmierzyc. 48-letni motocyklista był reanimowany na miejscu zdarzenia. Ratownikom udało się przywrócić mu funkcje życiowe, ale zmarł po przewiezienia do szpitala.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Służby z wielu krajów będą działać w Ostrowie
20 komentarzy
Wilski
10 dni temu

Motocyklista jechał przepisową prędkością?

Von
12 dni temu

Motocyklisci wy tępe łby kiedy zrozumiecie ze samochody sa wszedzie wy brudasy

Andrzej
12 dni temu

Nie ma się co dziwić, teraz już tak bedzie, jest sezon bedą jeżdzić tylko szybko, i padać jak muchy, byle nie szkodzili innym.

Anka Ostrowianka
13 dni temu

Motocykliści ogarnojcie się po co ta brawura w mieście i w terenie zabudowanym. Z pod świateł gaz do dechy a jak auto chce zmienić pas to w ułamku sekundy znajduje się motocykl albo slalomy i popisy nie szkoda życia.

śmiech :)
13 dni temu

następnego deb…. mniej ! co za radość….! przepraszam !

Widz
odpowiada  śmiech :)
12 dni temu

nie masz zadnych wartosci w sobie.

Franio
odpowiada  Widz
12 dni temu

Ty się o wartościach nie wypowiadaj!

śmiech :)
odpowiada  Widz
12 dni temu

dobrze, że motocykliści mają i przez nich wyzbyłem się już wszystkich !

23
odpowiada  Widz
12 dni temu

Ja wartości bo myśli o innych a nie o sobie jak 90% motocyklistów

Zzs
13 dni temu

Według mnie jeśli zostanie udowodnione że motocyklista rażąco przekroczył prędkość w terenie ząb powinno go się uznać obligatoryjnie winnym ponieważ kierowcy nie mają sekundy by zastosować zasadę ograniczonego zaufania oby w tym kierunku zmieniły się przepisy.

Moto
13 dni temu

Motocyklista miał czarno zielony kombinezon z napisem REBEL.

Na wenecji palą kopciuchami
13 dni temu

Zaczyna się

Ostrów/Wielkopolski
13 dni temu

Masakra…czarny dzień jakiego powodu… nigdy wiecej tego prezydenta..zabija człowieka….młodych…zamiast normalnie żyć

WTF
odpowiada  Ostrów/Wielkopolski
13 dni temu

O co ci chodzi?

Karolina
odpowiada  WTF
13 dni temu

Słonia ukradli Kalemu i się wścieka

Ania
odpowiada  Ostrów/Wielkopolski
13 dni temu

Cos tu nabazgrał?

89676
odpowiada  Ostrów/Wielkopolski
13 dni temu

Psychiatryk już na Ciebie czeka, opowiedz lekarzowi że przez Prezydenta Nawrockiego motocykliści giną żeby Ci tabletki odpowiednie dopasowali.

bartek
odpowiada  89676
13 dni temu

Tylko jedna tabletke ……

POganiacz bydła
odpowiada  Ostrów/Wielkopolski
13 dni temu

Szkoda że twoja matka nie znała pigułki dzień PO…… Debilu

Z.....
odpowiada  Ostrów/Wielkopolski
13 dni temu

Zmień dilera

20
0
Napisz co o tym sądziszx