We wtorek doszło do wypadku w Krotoszynie z udziałem samochodu osobowego Citroen (na POS) oraz motocykla, którym jechał 12-letni chłopiec. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że na skrzyżowaniu Szosy Benickiej z ulicą Grudzielskiego młodzieniec wyjechał wprost pod osobówkę. Okazało się, że nie miał uprawnień do kierowania takim pojazdem. Obaj kierowcy byli trzeźwi.







