Nie żyje zasłużony nauczyciel i wychowawca młodzieży

Z głębokim żalem społeczność Zespołu Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim przyjęła wiadomość o śmierci śp. Jana Wawrzyniaka, wieloletniego i zasłużonego nauczyciela naszej szkoły. Odszedł 22 września 2025 roku w wieku 88 lat.

Śp. Jan Wawrzyniak był nie tylko pedagogiem, lecz także wychowawcą wielu pokoleń młodzieży. Zawsze oddany swojej pracy, z pasją przekazywał wiedzę i wartości, które pozostaną w pamięci jego uczniów. Cieszył się ogromnym szacunkiem wśród grona pedagogicznego, a także wśród absolwentów, którzy z wdzięcznością wspominają jego zaangażowanie.

Był ukochanym mężem, ojcem, teściem, dziadkiem, szwagrem, kuzynem, wujem i przyjacielem – człowiekiem rodzinnym, ciepłym i serdecznym.

Msza święta żałobna zostanie odprawiona w środę, 24 września 2025 roku o godz. 12:30 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego przy ul. Limanowskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Po niej odbędzie się pogrzeb na cmentarzu przy ul. Limanowskiego. Różaniec odmówiony zostanie tego samego dnia o godz. 12:00 w Sanktuarium.

Społeczność szkolna składa Rodzinie Zmarłego wyrazy głębokiego współczucia i łączy się w bólu po stracie tak wyjątkowej osoby.

Niech spoczywa w pokoju.

Śledź nas w Google News!

Zawsze na bieżąco z najnowszymi artykułami i informacjami.

Obserwuj nas w Google News
CZYTAJ  Długi weekend 7-11 listopada - zapowiedzi wydarzeń
20 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Absolwent 82
1 miesiąc temu

Pamiętam zajęcia z przyrządów pomiarowych na warsztatach szkolnych.
To był świetny nauczyciel i pasjonat.
Bardzo miło wspominam tego Człowieka.

Johnny Bravo
1 miesiąc temu

Nie kojarzę. Absolwent 1980r

Zulus zjarany jak bąk
1 miesiąc temu

Czego dziadek uczył wogole

Iza
odpowiada  Zulus zjarany jak bąk
1 miesiąc temu

Maszynoznawstwa nie dziaduś tylko wspaniały człowiek. Pamiętaj że jak dożyjesz tylu lat to też będziesz wymagał szacunku ,o ile na niego zasłużysz.

Feliks
odpowiada  Iza
1 miesiąc temu

Za g–pi…

bartek
odpowiada  Iza
1 miesiąc temu

Niedozyje.

Chore ambicje socjalnych rodziców
odpowiada  Iza
1 miesiąc temu

O szacunku rodzic, powinien tłumaczyć dziecku. Wyjdź z domu, rozejrzyj się i nie ośmieszaj się.

Iza
odpowiada  Chore ambicje socjalnych rodziców
1 miesiąc temu

Powinni uczyć dzieci szacunki masz racje. Ale ja wychodzę z domu codziennie i mam szczęście że nie trafiam na takich ludzi jak ty co piszesz że się ośmieszam że piszę o szacunku. Na szacunek każdy zasługuje więc nie chcę mi się Ciebie dalej komentować.

Chore ambicje socjalnych rodziców
odpowiada  Iza
1 miesiąc temu

Nie pisz o rzeczach o których nie Masz pojęcia, baa większość tego rozbujałego socjalnie pokolenia nie powinna zabierać głosu bo nic sobą wartościowego nie reprezentuje. To pokolenie socjalne jest dowodem na to jak można łatwo manipulować człowiekiem, coś za coś. Wybujałe EGO i przelicznik wartości ludzkiej na papierową walutę którą się możesz podetrzeć. Tyle jest warte właśnie to ,,TWOJE,,pokolenie. Taką Polskę dzieciom zafundowaliście.

Zwykły obywatel kraju socjalnych rodziców
odpowiada  Iza
1 miesiąc temu

A jak się zasługuje na szacunek w dzisiejszym świecie? Jakich wartości pozytywnych dzisiejsi rodzice przekazują swoim bąbelką?

Andrzej

Racja, multum słów, ciągle bla bla bla, i zostaje po staremu.

Poryczałem się
odpowiada  Iza
1 miesiąc temu

O szacunku to w tym kraju pięknie się MÓWI.
Gorzej z wykonaniem. Popatrz wokoło siebie, na przyszłość naszego kraju chodzącego na 2 nogach.

Iza
odpowiada  Poryczałem się
1 miesiąc temu

To dawaj sam czy sama przykład szacunku więcej takich ludzi a nie krytykujesz i wskazywać innych

Poryczałem się
odpowiada  Iza
1 miesiąc temu

Jesteś zwykłą marionetką w rękach elit bez własnego zdania jak większość socjalnych milionerów. Przedstawienie nadal trwa a ludzie dalej uśpieni w tej swojej,, bańce szczęśliwości,, zaślepieni pieniądzem sterowani jak baranki. Przy okazji prowadzicie na zatracenie obudzonych ludzi. Gdzie się podział szacunek w dzisiejszym społeczeństwie? DOROSŁYM, SAMO MYŚLĄCYM? SPOLECZENSTWIE. co zawiodło Izabelo?
Socjalna pycha i ludzkie ego.

senior
odpowiada  Zulus zjarany jak bąk
1 miesiąc temu

T–y t–moku,zainteresuj się twoim nieuctwem !
Naucz się poprawnie pisać,nim coś napiszesz i ujawnisz swoją głupotę !
Nie pisze się wogóle a ,,w ogóle,, !

Pol
odpowiada  Zulus zjarany jak bąk
1 miesiąc temu

Ale polecieli po tobie Zulus I dobrze.

I tak tego nie zrozumiesz
odpowiada  Zulus zjarany jak bąk
1 miesiąc temu

Czegoś tak ci obcego jak wiedza.

Wartości odbiegają od standardów
odpowiada  Zulus zjarany jak bąk
1 miesiąc temu

Może i dziadek uczył wartościowych rzeczy i teraz ludzie beczą…
A co ludzie uczą swoje pociechy, i co ludzie dzisiaj są warci???

Andrzej
odpowiada  Wartości odbiegają od standardów
1 miesiąc temu

Fakt, dzisiaj są tacy sami, ale jednak inni, i jedna wartość: Kasa kasa kasa, a co później- nic.

Stop mafii sądowniczej
odpowiada  Zulus zjarany jak bąk
1 miesiąc temu

Trochę szacunku pustaku.

20
0
Napisz co o tym sądziszx