Nie żyje 20-latek. Nie dojechał do szpitala

Udostępnij
Tweet

W nocy rozegrał się dramat na drodze, w wyniku którego życie stracił 20-letni mężczyzna. Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód osobowy wypadł z drogi i dachował. 20-latek zmarł w drodze do szpitala.

Służby zostały zaalarmowane o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 15 (trasa Krotoszyn – Koźmin Wlkp.). Do Wolenic wysłano straż pożarną, karetkę oraz policję. Kiedy strażacy przybyli na miejsce, poszkodowany znajdował się poza pojazdem pod opieką osoby postronnej, która posiadała kwalifikacje ratownika medycznego.

Z ustaleń wynikało, że kierowca Opla Astry na prostym odcinku drogi wykonywał manewr wyprzedzania. W pewnym momencie stracił kontrolę nad autem w skutek czego pojazd dachował.

Niestety obrażenia odniesione w wyniku wypadnięcia kierowcy z auta okazały się zbyt poważne. Zmarł w chwili transportowania go do szpitala. Wcześniej był reanimowany.

Strażacy sprawdzili teren dookoła czy nie ma innych osób poszkodowanych. Na szczęście nikogo więcej nie znaleziono.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Ciężarówka w rowie na trasie Ostrów - Pleszew
Subskrybuj
Powiadom o
31 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Człowiek
1 dzień temu

Szkoda chłopaka a wierzcie mi młodzież dalej nie zrozumie i będzie takich wypadków więcej.

E.
2 dni temu

Pokój Jego duszy. Głębokie wyrazy współczucia dla bliskich. Zanim napiszesz komentarz człowieku, wczuj się w odczucia rodziny tego młodego człowieka. Mowa jest srebrem, a milczenie złotem.

mariano
2 dni temu

Za mojej młodości dzieci najpierw jeździły na rowerach , potem na motorowerach , gdy już opanowali technikę jazdy przesiadali się na motocykle gdy już to opanowali przesiadali się na cztery koła a dzisiaj dzieciak bez pojęcia wsiada na motocykl lub za kółkiem auta i mamy to co mamy …

Xyz
odpowiada  mariano
2 dni temu

Jak rydu za poprzedniej kadencji wprowadził gimnazja to z dzieci zrobiła się młodzież.miał 20 lat a ty ile miałeś jak zdałeś prawko?

sportowiec
odpowiada  Xyz
1 dzień temu

jak wprowadzali gimbaze to Handke wywijał z nauczycielami jak już jesteś takim znawcą z bębnem przed TV. Gdzie donaldinio gdzie gimnazja ośle ostrowski!!

ROMan miłośnik RUMunek
odpowiada  Xyz
1 dzień temu

Ja miałem 18 lub 19 jeżeli to coś wnosi do tematu.

Żona lucyfera
odpowiada  mariano
2 dni temu

Za mojej młodości, rowerami jezdili ludzie, z kartą rowerową, bez kasku, przestrzegali przepisów. Nikt nie zginał. Teraz ludzie z kaskami jeżdą, bez znajomości przepisów drogowych. Tak zwane ( Róbta co chceta, mam kask, jestem bezpieczny.)

Macanos
2 dni temu

Brak ronda i światel.

Cudok
2 dni temu

Wyprzedzanie . Słyszycie wyprzedzanie . I teraz taki osiól postawi mi czerwona łapkę a jutro będzie następna ofiarą wyprzedzania

Gimbo
2 dni temu

To był jego ostatni Wiraż warty Życia i jestem ciekawy ile takich Bystrzaków do końca Wakacji do Niego dołączy

ostrowiak
odpowiada  Gimbo
2 dni temu

I dokąd to się spieszą. Do Św .Piotra?

Ostrowianka
2 dni temu

Skoro wyprzedzał i dachował to gdzie kierowca i samochód wyprzedzany ?!

Fakty mówią same za siebie
2 dni temu

Trzeba było mu kupić rower to by chłopak żył. Rodzice winni tragedii że mu auto kupili i prawko zrobili. Gówniak nie dorósł psychicznie do auta.

A.
odpowiada  Fakty mówią same za siebie
2 dni temu

Żałośnie ograniczone postrzeganie świata! Przecież takie wypadki dzieją się też z udziałem ludzi starszych, niż ten chłopak. Życzę to też gówniaki? Czy po prostu przeznaczenie?

mały
2 dni temu

Niestety tak to jest jak się być szybszym od dźwięku w kupie blachy za pare tysięcy… szkoda młodego życia i wyrazy współczucia dla rodziny

31
0
Napisz co o tym sądziszx