Nie żyje 20-latek. Nie dojechał do szpitala

Udostępnij
Tweet

W nocy rozegrał się dramat na drodze, w wyniku którego życie stracił 20-letni mężczyzna. Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód osobowy wypadł z drogi i dachował. 20-latek zmarł w drodze do szpitala.

Służby zostały zaalarmowane o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 15 (trasa Krotoszyn – Koźmin Wlkp.). Do Wolenic wysłano straż pożarną, karetkę oraz policję. Kiedy strażacy przybyli na miejsce, poszkodowany znajdował się poza pojazdem pod opieką osoby postronnej, która posiadała kwalifikacje ratownika medycznego.

Z ustaleń wynikało, że kierowca Opla Astry na prostym odcinku drogi wykonywał manewr wyprzedzania. W pewnym momencie stracił kontrolę nad autem w skutek czego pojazd dachował.

Niestety obrażenia odniesione w wyniku wypadnięcia kierowcy z auta okazały się zbyt poważne. Zmarł w chwili transportowania go do szpitala. Wcześniej był reanimowany.

Strażacy sprawdzili teren dookoła czy nie ma innych osób poszkodowanych. Na szczęście nikogo więcej nie znaleziono.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Ogłoszono alarm dla ostrowskiej policji. Trwa akcja (aktualizacja 2)
Subskrybuj
Powiadom o
31 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Człowiek
1 dzień temu

Szkoda chłopaka a wierzcie mi młodzież dalej nie zrozumie i będzie takich wypadków więcej.

E.
1 dzień temu

Pokój Jego duszy. Głębokie wyrazy współczucia dla bliskich. Zanim napiszesz komentarz człowieku, wczuj się w odczucia rodziny tego młodego człowieka. Mowa jest srebrem, a milczenie złotem.

mariano
1 dzień temu

Za mojej młodości dzieci najpierw jeździły na rowerach , potem na motorowerach , gdy już opanowali technikę jazdy przesiadali się na motocykle gdy już to opanowali przesiadali się na cztery koła a dzisiaj dzieciak bez pojęcia wsiada na motocykl lub za kółkiem auta i mamy to co mamy …

Xyz
odpowiada  mariano
1 dzień temu

Jak rydu za poprzedniej kadencji wprowadził gimnazja to z dzieci zrobiła się młodzież.miał 20 lat a ty ile miałeś jak zdałeś prawko?

sportowiec
odpowiada  Xyz
1 dzień temu

jak wprowadzali gimbaze to Handke wywijał z nauczycielami jak już jesteś takim znawcą z bębnem przed TV. Gdzie donaldinio gdzie gimnazja ośle ostrowski!!

ROMan miłośnik RUMunek
odpowiada  Xyz
1 dzień temu

Ja miałem 18 lub 19 jeżeli to coś wnosi do tematu.

Żona lucyfera
odpowiada  mariano
1 dzień temu

Za mojej młodości, rowerami jezdili ludzie, z kartą rowerową, bez kasku, przestrzegali przepisów. Nikt nie zginał. Teraz ludzie z kaskami jeżdą, bez znajomości przepisów drogowych. Tak zwane ( Róbta co chceta, mam kask, jestem bezpieczny.)

Macanos
1 dzień temu

Brak ronda i światel.

Cudok
1 dzień temu

Wyprzedzanie . Słyszycie wyprzedzanie . I teraz taki osiól postawi mi czerwona łapkę a jutro będzie następna ofiarą wyprzedzania

Gimbo
1 dzień temu

To był jego ostatni Wiraż warty Życia i jestem ciekawy ile takich Bystrzaków do końca Wakacji do Niego dołączy

ostrowiak
odpowiada  Gimbo
1 dzień temu

I dokąd to się spieszą. Do Św .Piotra?

Ostrowianka
1 dzień temu

Skoro wyprzedzał i dachował to gdzie kierowca i samochód wyprzedzany ?!

Fakty mówią same za siebie
1 dzień temu

Trzeba było mu kupić rower to by chłopak żył. Rodzice winni tragedii że mu auto kupili i prawko zrobili. Gówniak nie dorósł psychicznie do auta.

A.
odpowiada  Fakty mówią same za siebie
1 dzień temu

Żałośnie ograniczone postrzeganie świata! Przecież takie wypadki dzieją się też z udziałem ludzi starszych, niż ten chłopak. Życzę to też gówniaki? Czy po prostu przeznaczenie?

mały
1 dzień temu

Niestety tak to jest jak się być szybszym od dźwięku w kupie blachy za pare tysięcy… szkoda młodego życia i wyrazy współczucia dla rodziny

31
0
Napisz co o tym sądziszx