Przewoził przesyłki kurierskie. Nie dojechał

Udostępnij
Tweet

Do niebezpiecznej sytuacji doszło w środę po godzinie 22.30. Na drodze krajowej nr 25, w pobliżu „ronda ostrzeszowskiego” droga Antonin – Międzybórz doszło do zdarzenia drogowego z udziału samochodu ciężarowego.

Kierowca ciężarówki z nieznanych przyczyn zjechał do przydrożnego rowu, w wyniku czego pojazd przewrócił się na bok.

Wysłano na miejsce strażaków z Ostrowa Wielkopolskiego, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i stwierdzili, że kierowca nie wymaga pomocy medycznej. Ustalono, że kolizja miała miejsce na terenie powiatu ostrzeszowskiego, dlatego wezwano kolejny wóz z Ostrzeszowa, który przejął nadzór nad terenem, a jednostki z Ostrowa Wlkp. wróciły do komendy.

Ciężarówka przewoziła przesyłki kurierskie.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Ostrów pod wodą (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Willi
20 dni temu

Dobiłe z Raben to idxxci którzy nawet nie wiedzą co tam robią . Miałem ostatnio w Ostrowie zdarzenie z odlew który wjechał na skrzyżowanie i nie potrafił się na nim zachować . Tak ośle podjąłeś pracę jako kierowca ciężarówki myśl , jak byłeś w policji i przeszedłeś na emertyturę to zachowaj się jak człowiek a nie jak pies co na służbie . Do emerytów z policji i służby wojskowej . To dla was info .

Tokio drift
22 dni temu

Cała dk 25 od Antonina do Oleśnicy to jakaś paranoja!

Zomo
22 dni temu

Firmy kurierskie rywalizują ze sobą . Gdyby ktoś z władz miał rozum i dobre chęci to wiedziałby że taka rywalizacja jest podobna do wyscigów.

Macanos
22 dni temu

Szybko. Szybko . Szybko bo mam dzisiaj jeszcze 7 miejsc do objechania. Czyja to wina . Oczywiście kierownictwa firmy przewozowej . Ale oni nie będą odpowiadać za wypadki. A kierowca dostaje takie trasy na 26 godzin na dobę gdyby jeździł przepisowo . I tu inspekcja drogowa nic nie mówi.

Gwidon
22 dni temu

Kurierom zawsze się spieszy. Jeśli się nie opanujcie to każdy skończy w rowie . A RABEN to już najgłupszy wywalają paczki w czasie jazdy.

Cudok
22 dni temu

Po co on wjechał do tego rowu? Już tam ostrzeszowska policja dobierze się pijakowi do skóry .

Nadszyszkownik sztabowy
22 dni temu

Słuzby drogowe nie przygotowane . Śnieg nie ogarnięty . Goło Leć.

Cudok
22 dni temu

Fajne zdjęcie . Chłop po wypadku smacznie śpi.

Miejscowy*
22 dni temu

Skoro jedna grupa już była to mogli przepisać koszty a nie wysyłać druga bo nie ich region,i nie tłumaczenie że pilnują Ostrowa,bo jak potrzeba to w region Ostrowa jedzie Ostrzeszów i okolice..

Zomo
odpowiada  Miejscowy*
22 dni temu

Nie bój żaby . W Ostrzeszowie są zawodowcy . Nie to co w Ostrowie. Na pewno są lepsi od ostrowskiej policji która nic nie widzi gdy nie chce widzieć.

Takie życie
odpowiada  Zomo
18 dni temu

Murem za Ostrowską PSP!! Ale i za każdą! Niech was sw Florian zawsze ma w opiece!

11
0
Napisz co o tym sądziszx