Kierowcy już byli myślami na długim weekendzie?

Udostępnij
Tweet

Roztargnienie, brak skupienia to główne przyczyny kolizji do których doszło w środę. Często dzieje się tak przed długim weekendem lub świętami, ponieważ kierowcy są już myślami wszędzie tylko niekoniecznie na drodze.

Najgorzej było po godzinie 18, kiedy w niemal jednym czasie doszło do trzech kolizji. Najpierw na skrzyżowaniu ulic Mielczarskiego oraz Skorupki.

Kierowca opla, który całe życie nie miał kolizji, zamyślił się i uderzył w tył nissana. Około 60-letniemu sprawcy pociekły łzy z poczucia winy.

Następne dwie kolizje miały miejsce na ulicy Raszkowskiej pomiędzy szkołami, a stacją paliw. W obu przypadkach doszło do wjechania w tył pojazdu. W jednej z kolizji uczestniczyła tesla na krotoszyńskich tablicach rejestracyjnych oraz renault megane starszego typu. Na autach nie było widocznych uszkodzeń.

Kawałek dalej zderzyły się dwa fordy oraz rykoszetem dostał trzeci samochód. W środkowym aucie kierowca uskarżał się na ból w odcinku szyjnym.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gwidon
15 dni temu

Nie czas na łzy. Mogles płakać przed zdarzeniem. Teraz za późno . Mleko sie wylało . Musztardę postawili po obiedzie.

***** ***
15 dni temu

Pytam gdzie są patrole policji ??? Gdzie się chowają . Zmiana na stołku nic nie zmieniła . Nieroby do roboty . Piesze patrole policji gdzie są . Nie najlepiej dać nierobą auto aby pojeździli osiem godzin po mieście . A jak coś się dzieje to głowy obracają udając że nie widzą .

Bogdan
16 dni temu

Że niby całe zycie bez kolizji to taki bardzo dobry kierowca:)

Herr Tusk
16 dni temu

Stare gruzu

Denis
16 dni temu

Ładne sito

5
0
Napisz co o tym sądziszx