OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Mentzen i Bosak będą na Rynku

Mentzen i Bosak będą na Rynku

W ramach kampanii związanej z wyborami do Europarlamentu nasz region odwiedzi dwóch liderów Konfederacji. Już 3 czerwca w Kaliszu będą Sławomir Mentzen i Krzysztof Bosak oraz Anna Bryłka i Ewa Zajączkowska-Hernik. Spotkanie otwarte rozpocznie się o godz. 15:30 na kaliskim Rynku. Spotkanie jest dla mieszkańców.

Jak przekonują, idą do Parlamentu Europejskiego zatrzymać szaleńcze regulacje płynące z Brukseli, bo #ChcemyŻyćNormalnie

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Koszulki męskie na każdą okazję – 3 modele, które musisz mieć w swojej szafie
55 komentarzy
Ostrowiak
2 lat temu

Brawo!! Prawdziwi Polacy a nie konfidencji, szumowiny z PiSu, PSL, PO, czerwoni chcą reprezentować nasz naród.

tad123
2 lat temu

Będą trzeźwi ?

Mm
odpowiada  tad123
2 lat temu

Widziałeś prawdziwego Polaka trzeźwego w weekend.

Miejscowy*
odpowiada  Mm
2 lat temu

Nie pije nawet piwa jak chcesz zobaczyć XD

Adam
2 lat temu

Czego te gnidy tutaj szukają.

Takie życie
odpowiada  Adam
2 lat temu

Twojej mamy.

Jaca
2 lat temu

Porządni politycy a nie to co te złodzieje i zdrajcy z PO z rudym 🇩🇪 von Thu$$$kiem na czele!!!

PW
2 lat temu
Przedstaw się
odpowiada  PW
2 lat temu

Te „ruskie trolle” mają rację w sumie w każdym aspekcie życia społeczno polityczno gospodarczego. Ze szczepionkami oczywiście też.

55
0
Napisz co o tym sądziszx
×