OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Co wykazała sekcja 37-latki, którą znaleziono na chodniku?

Co wykazała sekcja 37-latki, którą znaleziono na chodniku?

Sekcja zwłok 37-letniej mieszkanki powiatu ostrowskiego nie pozwoliła odpowiedzieć dlaczego kobieta w tym wieku zmarła. Natrafiono na nią kiedy leżała na chodniku w Rąbczynie. Obok znajdował się jej rower.

Kobietę zabrano do szpitala, gdzie po kilku godzinach zmarła. Ustalenia śledczych wskazują, że na rowerze nie znaleziono śladów wskazujących, że doszło do kontaktu np. z samochodem. Biegli przeprowadzą dalsze badania, które pomogą rozwikłać tajemnicę zgonu młodej kobiety.

Jedna z hipotez mówi, że kobieta mogła się przewrócić wjeżdżając na krawężnik.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  30. Dni Odolanowa. Trzy dni koncertów, atrakcji i świętowania
27 komentarzy
palec manchester
2 lat temu

szukałbym w paszporcie…covidowym

Odo
2 lat temu

Pewnie była 4 razy szczepiona na Covid. Teraz efekty

M S w tym szpitalu to tylko można stwierdzić zgonu
2 lat temu

To wiadomo czy nie wiadomo 😂

grrrr
2 lat temu

zawaly i udary zawsze byly !, jedza ludzie gowna , pija kolorowe napoje zero ruchu i tak bywa

Krzys
odpowiada  grrrr
2 lat temu

To co wymieniłeś sekcja wskaże na dzień dobry.

27
0
Napisz co o tym sądziszx
×