OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Mentzen i Bosak będą na Rynku

Mentzen i Bosak będą na Rynku

W ramach kampanii związanej z wyborami do Europarlamentu nasz region odwiedzi dwóch liderów Konfederacji. Już 3 czerwca w Kaliszu będą Sławomir Mentzen i Krzysztof Bosak oraz Anna Bryłka i Ewa Zajączkowska-Hernik. Spotkanie otwarte rozpocznie się o godz. 15:30 na kaliskim Rynku. Spotkanie jest dla mieszkańców.

Jak przekonują, idą do Parlamentu Europejskiego zatrzymać szaleńcze regulacje płynące z Brukseli, bo #ChcemyŻyćNormalnie

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  30. Dni Odolanowa. Trzy dni koncertów, atrakcji i świętowania
55 komentarzy
Hubert z Wenecji
2 lat temu

Tylko konferencja i PiS . Oni zrobią z kraina U porządek . Wypad do Władka .

Józwa Butrym
odpowiada  Hubert z Wenecji
2 lat temu

Jaka konferencja? Może episkopatu?

kit
2 lat temu

jedna z nielicznych partii widzaca patologie w UE

Ufbj
2 lat temu

Od powietrza głodu wojny
TVNu Wyborczej i Platformy
WYBAW NAS PANIE

Coś nie tak.
odpowiada  Ufbj
2 lat temu

I PiSu i PiSu. Amen

Marek K.
2 lat temu

Czyli mamy legalne spotkanie fanów Putina i rosyjskich szpiegów. Ten kraj zwariował.

Michał
odpowiada  Marek K.
2 lat temu

Marek zmień lekarza bo tej głupoty nie wyleczysz 🤷

Smutne ale
odpowiada  Marek K.
2 lat temu

Masz rację niestety

Marcin
2 lat temu

Obrzydliwe.

realista
2 lat temu

Czyli mamy legalny zlot ruskich szpiegów i ruskich troll i fanów Putina. Z całą pewnością nie zabraknie tam naszego kochanego łukaszka wiruska świruska franklinuska propolaka ruskiej onucy ruskiego szpiega foliarza antyszczepa anty unijnego socjopaty hodowcy koni bez jaj jak właściciel. Dobrze, że ich szczekanie i głos nic nie znaczy, nic nie zmieni, nic nie wniesie. A i przyjdzie na nich czas i skończą tam gdzie ich miejsce.

michał
odpowiada  realista
2 lat temu

Na każdego przyjdzie czas i wszyscy spotkamy się na sądzie ostatecznym.

max306
2 lat temu

Szkoda że nie będzie Brauna. Jedyny który ma ja.a i mówi prawdę prosto w oczy, ale sam nic nie zdziała

Chrzęść borze
odpowiada  max306
2 lat temu

W psychiatryku komplet, po co ma przyjeżdżać?

Magda Zawadzka
odpowiada  max306
2 lat temu

Ponoć ma być i podpisywać gaśnice.

Ani
2 lat temu

Polska partia dla Polaków i dla normalnego życia a nie zniewolenia

KAsiaKlic
odpowiada  Ani
2 lat temu

Chyba ruska partia i słudzy putina;

Radar
2 lat temu

Mają mój głos.👍👍👍
Ania Bryłka to młoda i zdolna. Super kandydatka.

Ostatnio edytowany 2 lat temu by Radar
Justyn
odpowiada  Radar
2 lat temu

Młoda i zdolna … do wszystkiego.

Piękne słówka
odpowiada  Radar
2 lat temu

Pokazała w pewnym programie że nie ma zielonego pojęcia o czym mówi, została zmieciona aż było mi jej żal, oni są dobrzy dopóki nie mają przed sobą ekspertów z danych dziedzin}

Ostrowianka
2 lat temu

Tragedia. Oby nigdy nie doszli do władzy bo będzie jak z pis-em. Obie partie są niebezpieczne dla przyszłości Polski !!!

michał
odpowiada  Ostrowianka
2 lat temu

Tylko KO PO i Herr Thusk i waha po 5,19

Michał
odpowiada  Ostrowianka
2 lat temu

Jaka ty jesteś pusta to brak słów. Jedyna partia stojąca są lepsze polską racja stanu, a nie za interesami ukewoncie czy Niemców jak za Tuska

Jan
odpowiada  Michał
2 lat temu

Michal zmien lekarza

55
0
Napisz co o tym sądziszx
×