Ostrowianin kradł paliwo

Kierowca samochodu marki Mazda, kradł paliwo na różnych stacjach paliw, używając do tego przerobionych tablic rejestracyjnych.

Policjanci z Kępna przyjęli zawiadomienie o kradzieży na jednej ze stacji paliw. – Jak się okazało mężczyzna, który dokonał kradzieży paliwa na terenie powiatu kępińskiego poruszał się samochodem marki Mazda. Proceder ten powtórzył kilka razy na innych stacjach w wojedztwie wielkopolskim – powiedział Radiu SUD st. sierż. Rafał Stramowski, oficer prasowy KPP Kępno.

Funkcjonariusz prowadzący postępowanie zauważył, że mężczyzna porusza się samochodem na przerobionych tablicach rejestracyjnych. – Kierowca przerobił numery rejestracyjne używając do tego czarnej taśmy izolacyjnej. Funkcjonariusze odczytali prawdziwe numery rejestracyjne i ustalili aktualnego posiadacza samochodu. W dalszym etapie postępowania ustalono i zatrzymano złodzieja. Okazał się nim 34-letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego – dodał st. sierż. Stramowski.

Mężczyzna teraz przed Sądem odpowie za popełnione przestępstwo przerabiania tablic rejestracyjnych jak i za wszystkie kradzieże, których dokonał.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ostrów znowu zalany (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

12 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Magi
4 dni temu

ostrów partia rudego

12
0
Napisz co o tym sądziszx