OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Beata Klimek nadal prezydentem!

Beata Klimek nadal prezydentem!

Po emocjonującej kampanii, ostrowianie dokonali wyboru prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego. Lokale wyborcze zostały zamknięte o godzinie 21:00. Przypomnijmy, że w I turze Beata Klimek uzyskała 11 526 głosów co dało 43,86% . Kontrkandydat Jakub Paduch zdobył 8821 głosów – 33,57%. Frekwencja wyniosła w I turze 48,93%

Dziś frekwencja w lokalach była niższa i zobaczymy czyj elektorat bardziej się zmobilizował do pójścia do głosowania.

Beata Klimek (13 681 głosów)

Jakub Paduch (9 743 głosy)

Dane pełne. ~58% do ~42%

Frekwencja w II turze 43,43%

Liczba kart ważnych 23 551

Liczba uprawnionych do głosowania 54 231

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Basen Olimpijska wraca do gry. Znamy termin otwarcia!
490 komentarzy
Zadowolony
2 lat temu

Podłość ludzka nie zna granic brawo pani beato

Jozef
2 lat temu

Bardzo dobrze ze wygrala pani a nie pan z Platformy Obywatelskiej .

Xxx
2 lat temu

Pani Beato to od kiedy OZC obniża stawki za ciepło?

Roman
odpowiada  Xxx
2 lat temu

Jak obniży druga strona paliwo na 5,19zl.

ROMan miłośnik RUMunek
odpowiada  Roman
2 lat temu

No, ale my mamy ciepłownię zasilaną produktami ropopochodnymi czy węglam?

Andrzej
odpowiada  Xxx
2 lat temu

Zapomnij lepiej o tym😏

Zosia Boska
2 lat temu

Dlaczego decydenci i zarazem bacowie partii doprowadzili do tego, że wśród kandydatów na radnych znalazła się czarna owca zwana przez juhasów Sławojem, która rozsadziła od środka ich marzenia o prezydenturze Jakuba.

Świadomy wyborca
2 lat temu

Paduch ok, jak w Ostrowie otworzy stacje paliw z ceną 5,19zl, to może oddam na niego głos.

Przedstaw się*
odpowiada  Świadomy wyborca
2 lat temu

Każdy mówi o cenie 5,19, ale nikt nie wspomina za jaką ilość 😂

Pracownik
2 lat temu

Prezesi spółek się cieszą a zwłaszcza Białas cały polec będzie trzymał a moze dwa

Bastek
2 lat temu

Gratulacje Pani Prezydent !!!! 😀😃🙂🙃😊

olo
odpowiada  Bastek
2 lat temu

nie zexxaj się ze szczęścia

MK
2 lat temu

Brawo Pani Beato! ❤️

Xxx
2 lat temu

Pani Beata wygra hu Ra

olo
odpowiada  Xxx
2 lat temu

niech ją szlag trafi

Czołgista
2 lat temu

Pijaczka z Pruślińskiej będzie miała za co pić

Xxx
odpowiada  Czołgista
2 lat temu

Apstyned zjxxxny się odezwał

490
0
Napisz co o tym sądziszx
×