Beata Klimek nadal prezydentem!

Po emocjonującej kampanii, ostrowianie dokonali wyboru prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego. Lokale wyborcze zostały zamknięte o godzinie 21:00. Przypomnijmy, że w I turze Beata Klimek uzyskała 11 526 głosów co dało 43,86% . Kontrkandydat Jakub Paduch zdobył 8821 głosów – 33,57%. Frekwencja wyniosła w I turze 48,93%

Dziś frekwencja w lokalach była niższa i zobaczymy czyj elektorat bardziej się zmobilizował do pójścia do głosowania.

Beata Klimek (13 681 głosów)

Jakub Paduch (9 743 głosy)

Dane pełne. ~58% do ~42%

Frekwencja w II turze 43,43%

Liczba kart ważnych 23 551

Liczba uprawnionych do głosowania 54 231

Śledź nas w Google News!

Zawsze na bieżąco z najnowszymi artykułami i informacjami.

Obserwuj nas w Google News
CZYTAJ  Nowe boisko w zaskakującym miejscu
Subskrybuj
Powiadom o
490 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Normalny
1 rok temu

PO znowu kopa w d… dostało. Brawo.

olo
odpowiada  Normalny
1 rok temu

w powiecie kopa w dxxę dostała Beatka

Andrzej
odpowiada  Normalny
1 rok temu

No dostało tyle że nie masz z czego z poza swojej nie wiedzy się cieszyć bo chyba zapomniałeś o tym że Po jest teraz przy władzy wraz z koalicją to taki Ostrów złamanego grosza na nic już nie dostanie.Pomyślałeś o tym chociaż przez chwilę?

Jarek
1 rok temu

***** PO

Max
1 rok temu

DRAMAT!

krokus
1 rok temu

za 5 lat też skop mu zadek

🤣🤣🤣
1 rok temu

Sławoj latający po necie z gołą dupą oddał nieocenioną przysługę carycy. Czy na sesjach też będzie ukazywał poemat swojego ciała ? Chciałbym bo błyskawiczne leczenie psychiatryczne miałby zapewnione od ręki dzięki koligacją rodzinnym.

obywatel
1 rok temu

stara baba i stare uklady zostanom to nie jest normalne ludzie czy w nie widzićie co jest grane młodym dać szansę a nie takiej osobie co w nosie ma dobro was ostrowian ona ma was w d….

Lechu
odpowiada  obywatel
1 rok temu

Szybciutko do księgarni po słownik ortograficzny!!! Ale już jełopo🤣

Zyx
1 rok temu

Becia bleee ile lat można oglądać ta sama gębę

Wkurwiony wyborca
1 rok temu

Wybrała ją geriatria stare ramowe i czerwona zaraża.

naiwny
odpowiada  Wkurwiony wyborca
1 rok temu

za chwilę też będziesz geriatrią jak dożyjesz i po co ubliżasz starszym

Bezpartyjny
1 rok temu

Brawo Beatko !Gratulacje

Architekt
1 rok temu

Masakra to babsko znów prezydentem. Biedne miasto

490
0
Napisz co o tym sądziszx