Jakub Paduch CHCE czy NIE CHCE dawać pieniędzy na sport?

Na kilka dni przed drugą turą wyborów prezydenckich kandydaci wywiesili nowe banery. Na jednym z płotów pojawiły się konkurencyjne banery. Jeden z nich zawiera hasło: „Wspieram SPORT BEATA KLIMEK”, a Jakub Paduch zapewnia, że będzie „WIĘCEJ NA SPORT”.

I to właśnie hasło Jakuba Paducha zdaje się stać w sprzeczności z jego wypowiedzią wygłoszoną podczas jednej z Sesji Rady Miejskiej, kiedy to powiedział:

„Mamy prawie półtora złotych kolejnego zwiększenia już na sport zawodowy na udział prywatnych drużyn sportowych w rozrywkach ligowych. Tak, to są kluby prywatne. Miasto nie ma udziałów czy akcji w żadnym z tych klubów, które są tymi kwotami dotowane. Jeśli mogliby państwo przedstawić informację ile te prywatne kluby sportowe na udział w rozgrywkach ligowych w tym roku, po tej poprawce, łącznie dostaną, będziemy zobowiązani. No i z drugiej strony prosimy państwa o taką refleksję, bo ja generalnie lubię sobie od czasu do czasu popatrzeć na koszykówkę. Tak jak mówię, z całym szacunkiem i doceniając te sukcesy, bo oczywiście wszyscy się z nich cieszymy, wszyscy jesteśmy z tego dumni. Natomiast pytanie gdzie jest ta granica jeśli chodzi o dotowanie prywatnych klubów sportowych w Ostrowie, bo mam wrażenie, że już jakiś czas temu ją przekroczyliśmy.”

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nowe informacje nt. zdrowia Maksia
Subskrybuj
Powiadom o

171 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Maria
1 miesiąc temu

A ja wciąż czekam na ten obiecany Aquapark…

Taki sobie ostrowiak
odpowiada  Maria
1 miesiąc temu

To sobie wybuduj za swoje na działce

Maria
odpowiada  Taki sobie ostrowiak
1 miesiąc temu

…… to będziesz pierwszy przy kasie w kąpielówkach…..

Ostatnio edytowany 1 miesiąc temu by Maria
Taki sobie ostrowiak
1 miesiąc temu

Miasto Ostrów zadłużenie ok 147 mln złotych spółki miejskie zadłużenie ok 100 mln złotych wszystko prawie robione na kredyt i pożyczki które mieszkańcy spłacają w podwyżkach za śmieci,wodę,ciepło,podatki od nieruchomości itd. budżet jest niski bo nie ma dużych zakładów pracy już w ostrowie z których wpływały podatki do budżetu miasta jak kiedyś takie to trudne do zrozumienia??? Klimek to SLD była sekretarka Świątka komucha, dziennikarka gazety kaliskiej ….który blokował inwestorów nowych w Ostrowie ( Raben,Schenker,Tesco,Com40,Stop itd

Bolo
1 miesiąc temu

Co to za leszcz?

Magda
1 miesiąc temu

Absurdalnie wysokie ceny wody, odbioru ścieków, ciepła i odbioru śmieci to podsumowanie prezydentury carycy. Poza tym zero wizji miasta, absurdalne ,,inwestycje” jak np. przebudowywanie ronda bankowego o idealnej nawierzchni na rondo dla miast takich jak Grabów czy Raszków, kupowane nagrody typu ,,Kobieta charyzmatyczna” (chyba nawet grono jej klakierów i przydupasów ma z tego niezły ubaw…), wycieczki na nasz koszt (jak do Chin czy Stanów – gdzie efekty?), lokalizacja słynnego na całą Polskę przedszkola ,,Spalineczka”, setki tysięcy złotych na folię antybakteryjną (jeszcze się tym chwaliła – to są jaja !!!), burdel przestrzenny, pogorszenie jakości oświetlenia miasta (z lamp sodowych – tych pomarańczowo świecących na ledowe, trupio świecące kaganki), remont deptaku gdzie położone płyty w jakiś 25-30 % są wybrakowane z jakimiś plamami (ciekawe czy jakby Klimek sama za to płaciła to przyjęłaby taką fuszerę?), 500.000 na remont ciuchci na Piaskach, która nie ma gdzie jeździć, gigantyczne pensje prezesów spółek (rekordzista zarobił w rok jakieś 430.000 co daje 36.000 na miesiąc, a płacą za to ostrowianie w cenach usług komunalnych, rozwalenie kasy z kredytu na budowę aquaparku (teraz obiecuje to znowu – znowu weźmie kredyt i znowu rozwali kasę na waciki?), kampania wyborcza za miejskie pieniądze, stracone pieniądze na projekty ulic, których się potem nie buduje, dorabianie w radach nadzorczych spółek komunalnych w innych samorządach (za mało zarabia?) itp. itd. I dodajmy jeszcze na koniec sztuczne uśmieszki i przytulaski, wszechobecny pijar i zachowanie szefowej Koła Gospodyń Wiejskich, a nie prezydent poważnego miasta !!! Dlatego niech ta pani ze sceny zejdzie, najwyższy czas na zmianę władzy w Ostrowie !!!

1 6 7 8
171
0
Napisz co o tym sądziszx