Jakub Paduch CHCE czy NIE CHCE dawać pieniędzy na sport?

Udostępnij
Tweet

Na kilka dni przed drugą turą wyborów prezydenckich kandydaci wywiesili nowe banery. Na jednym z płotów pojawiły się konkurencyjne banery. Jeden z nich zawiera hasło: „Wspieram SPORT BEATA KLIMEK”, a Jakub Paduch zapewnia, że będzie „WIĘCEJ NA SPORT”.

I to właśnie hasło Jakuba Paducha zdaje się stać w sprzeczności z jego wypowiedzią wygłoszoną podczas jednej z Sesji Rady Miejskiej, kiedy to powiedział:

„Mamy prawie półtora złotych kolejnego zwiększenia już na sport zawodowy na udział prywatnych drużyn sportowych w rozrywkach ligowych. Tak, to są kluby prywatne. Miasto nie ma udziałów czy akcji w żadnym z tych klubów, które są tymi kwotami dotowane. Jeśli mogliby państwo przedstawić informację ile te prywatne kluby sportowe na udział w rozgrywkach ligowych w tym roku, po tej poprawce, łącznie dostaną, będziemy zobowiązani. No i z drugiej strony prosimy państwa o taką refleksję, bo ja generalnie lubię sobie od czasu do czasu popatrzeć na koszykówkę. Tak jak mówię, z całym szacunkiem i doceniając te sukcesy, bo oczywiście wszyscy się z nich cieszymy, wszyscy jesteśmy z tego dumni. Natomiast pytanie gdzie jest ta granica jeśli chodzi o dotowanie prywatnych klubów sportowych w Ostrowie, bo mam wrażenie, że już jakiś czas temu ją przekroczyliśmy.”

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

171 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Emir
2 miesięcy temu

Bardzo operatywny facet, Wygra na pewno Paduch

Czekamy
2 miesięcy temu

Wielkie brawa dla Paducha , na pewno wygra zmieni sie praca i ludzie w urzedzie .

Taka prawda
2 miesięcy temu

Najwyższy czas na zmiany,w URZEDZIE MIASTA ,NIE TYLKO STOŁEK PREZYDENTA POWINIEN SIE ZMIENIĆ INNE STOŁKI W URZEDZIE RÓWNIEŻ DO WYMIANY. Czekamy na Paducha, pani Beacie juz dziękujemy .
niech sobie już odpoczywa.

Ostrowianka
odpowiada  Taka prawda
2 miesięcy temu

Prawda ona jest już mentalnie emerytką

Łukasz
2 miesięcy temu

Doskonałe pytanie poprzednika odnośnie pieniędzy. Kto rozdaje” i kogo „pieniadze”? Nie swoje łatwo się wydaje a budżet z gumy nie jest.

Ostrowianka
odpowiada  Łukasz
2 miesięcy temu

Jak wiemy zadłużenie jest już gigantyczne

Zabcia
2 miesięcy temu

Bilety do areny dla bogaczy bidusos nie stać wszystko robią tylko dla siebie

Zabcia
2 miesięcy temu

Nie chce się gadać aby biją się o stołki bo przy korycie najlepiej się żyje

emeryt
2 miesięcy temu

PADUCH ZAORAL BĘATE ,ONA NIEMA SZNAS NA KOLEJNA KADENCJE ,BRAWO PADUCH BEDZIEMY NA CIEBIE GŁOSWAĆ WRESZCIE KLIKA SIE ROZPADNIE , TO MIEJSCE JEST TYLKO DLA MŁODYCH AMBITNYCH , NIE DLA TYCH CO SA JUZ PRZED EMERYTURĄ , W NIEDZIELE KONIEC WOJENKI O FOTEL .

Marta
2 miesięcy temu

Proszę państwa mieszkam w tym mieście koło 20 lat i widzę jak to miasto się rozwijało i rozwija teraz. Nie pamiętam żadnego prezydenta,który zrobił tyle dla Ostrowa Wielkopolskiego co obecnie urzędująca Beata Klimek.

Ostrowianka
odpowiada  Marta
2 miesięcy temu

Może warto zatroszczyć się o swoją pamięć

Viola
odpowiada  Marta
2 miesięcy temu

Jak „państwa” to z dużej litery jełopie❗️❗️❗️

23
odpowiada  Marta
1 miesiąc temu

Chyba długu dużo zrobiła

Dario
2 miesięcy temu

Mam pytanie do kandydatów i do wszystkich. Skąd budżet miasta ma pieniądze? Czy prezydent miasta z własnej kieszeni wydaje pieniądze?

G.M
2 miesięcy temu

Debata wyborcza pokazała jaki Paduch jest cienki. Chłopie trochę pokory, dużo jeszcze doświadczenia, nauki i ogłady. Ale od kogo masz się uczyć? Beata cię zaorała.

Zosia
odpowiada  G.M
2 miesięcy temu

Pani Beata zaorała sam siebie. Ludzie to widzą i wczoraj po raz kolejny dała temu dowód, i chcą zmiany – betonoza 10 letniej władzy Pani Klimek na naszych oczach właśnie się kończy.
G.M. jeszcze możesz się nawrócić.
Pan Paduch jest jednym słusznym wyborem.
Mieszkańcy potrzebują nowego prezydenta. Pana Paducha będzie można za 5 lat rozliczyć. Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany 2 miesięcy temu by Zosia
ilu
odpowiada  G.M
2 miesięcy temu

chyba odwrotnie, była zestresowana owijała w bawelne

Ostrowianka
odpowiada  ilu
2 miesięcy temu

Nie odpowiadała na pytania tylko stale się chwaliła ile zrobiła. A to pytanie o firmę w strefie inwestycyjnej ? Sama się przyznała że nie wiedziała że firma przeniosła się do innego miasta.

171
0
Napisz co o tym sądziszx