OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Wysypało się drewno. Interwencja straży pożarnej (ZDJĘCIA)

Wysypało się drewno. Interwencja straży pożarnej (ZDJĘCIA)

W sobotę po godzinie 14 młody kierowca przewożąc drewno z lasu na Nowej Krępie wykonywał manewr cofania przy wiadukcie. Niestety, wjechał przyczepką do rowu i część pociętego drzewa wysypała się. Sytuację zgłosił jeden z przejeżdżających kierowców, informując o przewróceniu się traktora i częściowej blokadzie drogi.

Młody kierowca jednak sprawnie wyciągnął nadmiar załadunku i udało mu się wyjechać z rowu. Niestety, uszkodzeniu uległy węże od dźwigu.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Żużlowa Ostrovia rozgromiła Wilki Krosno. Bonus wrócił do Ostrowa
1 Komentarz
Gwidon
2 lat temu

Legalnie kradł drewno czy nielegalnie ?

1
0
Napisz co o tym sądziszx
×