Prawda wyszła na jaw. Wiadomo co 17-latka oglądała przed zaatakowaniem babci

Udostępnij
Tweet

Powracamy do tematu 17-letniej ostrowianki, która tuż po świętach Bożego Narodzenia zaatakowała własną, kochaną babcię. Seniorka na szczęście uszła z życiem, a wszyscy zaczęli się zastanawiać nad motywem działania wnuczki.

17-latka pochodzi z dobrego domu. W szkole nie sprawiała żadnych problemów. Jej pasją była gra w szachy. 28 grudnia 2023 roku w jednym z bloków przyszła odwiedzić babcię. Co ciekawe pomiędzy nią i babcią nie doszło do żadnej awantury. Wręcz przeciwnie. Wnuczka poprosiła babcię by się do niej przytuliła.

Wtedy 17-latka zadała nożem kilka ciosów w obrębie głowy, szyi i ręki, które mogły doprowadzić do zgonu. Śledczy aresztowali dziewczynę i zaczęli analizować jej życie.

Pierwsza badania psychiatryczne nie dały jednoznacznej odpowiedzi nt. poczytalności w chwili zdarzenia. Została zlecona obserwacja psychologiczno-psychiatryczna.

Ciąg dalszy artykułu pod zdjęciami

Postanowiono sprawdzić co wnuczka oglądała w internecie. Najczęściej w internecie śledziła wiadomości dotyczące zabójstw. W zeznaniach nie wykazała skruchy wobec swojego zachowania.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Ostrów pod wodą (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o
33 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Krisssssss
3 miesięcy temu

Jestem pod ,,wrażeniem”, czytając te ,,inteligentne” i ,,empatyczne” komentarze. Najpier robaczki posprzątajcie na swoim podwórku bo tam macie straszny syf.

Olo
odpowiada  Krisssssss
3 miesięcy temu

Co to znaczy NAJPIER?!🤣 Do szkoły kałmuku !!!

Pije biołe mlyko
odpowiada  Olo
3 miesięcy temu

A co to znaczy: Naj sam przód? Wisz? Bo jo wim!

Olo
odpowiada  Pije biołe mlyko
3 miesięcy temu

Zwykły dekiel i prostak jesteś

lkw
3 miesięcy temu

Ona oglądała filmy o zabójstwach i jest zamieszana. Ja interesuję się aferami, to ja powinienem być zamieszany w afery. Coś w tym się sprawdza.

RoBo
odpowiada  lkw
3 miesięcy temu

Stefana napadli w Rynku, skopali i ukradli mu zegarek. Teraz Stefan jest zamieszany w aferę z zegarkiem…

33
0
Napisz co o tym sądziszx