Poznaliśmy kandydatów walczących o fotel prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego

To już pewne. Pięcioro kandydatów startuje w wyborach samorządowych i powalczy o fotel prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego na kolejne pięć lat.

  • Trzecią kadencję chce zarządzać 61-letnia Beata Klimek ze swojego komitetu „Z SERCEM DO Mieszkańców”.
  • Jej konkurentami są 44-letni Piotr Lepka, dotychczasowy radny klubu Prawo i Sprawiedliwość, a obecnie reprezentuje grupę „Samorządny Ostrów”.
  • Jedyną rywalką płci pięknej jest 63-letnia Marzenna Nowak (wcześniej Podskarbi, z domu Robakowska). Jest przedstawicielką komitetu Prawo i Sprawiedliwość.
  • Przedstawicielem Koalicji Obywatelskiej jest Jakub Paduch (31 lat).
  • Ostatnim zawodnikiem w rywalizacji jest artysta, wokalista Adam Wasiela (50 lat) wystawiony przez komitet Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Najlepsi w Polsce w konkursie Samsunga
Subskrybuj
Powiadom o

337 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
OBYWATEL
13 dni temu

Szanowni Rodacy Ostrowianie ! To już ostatnie godziny przed rozsądnym wyborem. Tak długo czekamy na włodarza naszego Miasta o mądrej i perspektywicznej wizji rozwoju naszej małej Ojczyzny jaką realizował Pan Prezydent Kruszyński . Dalej już było tylko gorzej i beznadziejnie.Proszę o odważny głos. Tylko Pan Piotr Lepka może to zmienić. Skromny, inteligentny, prawy, bezkompromisowy i wykształcony. Powierzmy w końcu nasze Miasto we władanie właściwej Osobie.

donald benzyna PO 5
15 dni temu

Przepraszam za swój wpis chciałem błysnąć przed dziewczyną . To jest nieprawda i ja tak nie myślę Normalne jest ,ze jak w Polsce łamie się prawo a Lech Kaczyński podpisał nadrzędność prawa UE nad Polskim to należy ten fakt zgłosić .

donald benzyna PO 5
17 dni temu

To co robi Tusk i jego ekipa to zdrada stanu – bez dwóch zdań, bez cienia wątpliwości – teraz powinni po 100 dniach zakończyć ten haniebny, tragiczny występ. Ludzie zakłamani, manipulanci, wrogowie rozwoju i normalnych ludzi, obywateli PL. Niemcy rozgrywają kolonialne kraje w EU jak chcą i to za przyzwoleniem Polskich orłów. Pomyślcie – kto donosi na swoich obywateli, na swój kraj do komisji Europejskiej, kto blokuje strategiczne działania rozwojowe, kto kłamie tak bezczelnie prosto w twarz ludzi- przecież to jest niepojęte w żadnym innym kraju. Nasze dzieci będą ponosiły tego konsekwencje i nie będzie czego zbierać i odbudowywać po tym co D.T, Hołownia, Kosiniak, LEWICA i Unia szykuje. Historia już tak się układała, że zdradę Polacy sami sobie wyrządzali. Może tak już dość takich działań i ludzi. Przecież jest jakiś sposób.

OBYWATEL
odpowiada  donald benzyna PO 5
16 dni temu

Cała prawda ! Kilkaset lat temu w Polsce takich ludzi jak rudy kolaborant Berlina karano infamią bądź banicją. Teraz otumanieni Polacy pozwalają na rządy prowadzące wprost do IV-go rozbioru Polski. HAŃBA! Opamiętajcie się Rodacy!

Katolik
odpowiada  OBYWATEL
15 dni temu

Przebacz mu Jezu bo nie wie co mówi i czyni wszak wszyscy ludzie to nasza rodzina

Karola
odpowiada  donald benzyna PO 5
16 dni temu

Zgadzam się z Tobą,ale nie z tym,że jest na to jakiś sposób.Niestety.Wszystko dzieje się wg napisanego już scenariusza,a wybory są tylko po to,żeby dać nam złudną namiastkę wolności.

dziadek
18 dni temu

Prawda jest taka, że Beata ma spore doświadczenie i tak naprawdę to ona wie co Ostrów potrzebuje. Przyjdzie inny z niewiadomymi pomysłami i może być jeszcze gorzej.

Arek
odpowiada  dziadek
17 dni temu

Tak Becia ma doświadczenie 😏 szczególnie w zadłużaniu miasta na grube miliony i grube lata 😏

Ania
odpowiada  Arek
15 dni temu

Arku podaj wielkość zadłużenia do budżetu Ja Cię znam sam masz kredyt na mieszkanie. Na miejscu Twojej zony bym się z Tobą rozwiodła jeśli takie masz poglądu

Babcia
odpowiada  dziadek
15 dni temu

Bravo !

Szansa
18 dni temu
  • Nowak.PiS umie rządzić. Za ich rządów Polska się rozwijała ,przyciągała inwestorów.Teraz,nowi-starzy , już uwalili fabrykę Intela, w Niemczech będzie. CPK ……czeka do uwalenia….. MNIEJ PRACY. Nadzieja , że i w Ostrowie więcej pracy będzie.
Pracownik
19 dni temu

Czas już na Beatę aby opuściła fotel obiecała że zlikwiduje CRK a tutaj nic prezesy spółek komunalnych czas odejść a zwłaszcza Białas robi przekręty i się trzyma Beatki i spółki

PP
odpowiada  Pracownik
15 dni temu

Tu starszy posterunkowy Wierzba bardzo proszę Pana Pracownika o zgłoszenie się na Komendę celem złożenia wyjaśnień i dowodów na opisane wyżej przekręty Proszę się nie bać jeśli mówi Pan prawdę

337
0
Napisz co o tym sądziszx