Po kłótni wskoczyła do rzeki. Była reanimowana

O godzinie 22 rozegrał się dramat podczas którego ratowano kobietę, po tym gdy wskoczyła do rzeki. Przywrócono jej czynności życiowe i w stanie ciężkim trafiła do szpitala.

Kaliskie służby otrzymały zgłoszenie tuż po godzinie 22 o kobiecie, która znajdowała się w Prośnie przy tamtejszym parku miejskim. Zanim służby dotarły na miejsce, została wydobyta na brzeg przez świadków zdarzenia.

Rozpoczęto reanimację z powodu braku oddechu u 33-letniej kobiety. Po kilkudziesięciu minutach udało się przywrócić funkcje życiowe. Została przetransportowana do szpitala.

Według nieoficjalnych informacji, chwilę przed zdarzeniem kobieta pokłóciła się ze swoim partnerem i następnie wskoczyła do rzeki.

Przypominamy, że jest czynny bezpłatny numer dla osób dorosłych, które w sytuacji kryzysu psychicznego mogą zadzwonić.

116 123

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nie żyje. Został przygnieciony przez drzewo
Subskrybuj
Powiadom o

19 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ostrowianka
1 miesiąc temu

Dziewczyno ale ciebie wzięło żeby przez jakiegoś i pewno pijanego albo z inną babę ma skakać do rzeki ,trzeba było pójść do jakiegoś baru napić się kawy i herbaty ,strzelić sobie drinka ale nigdy przez jakiegoś dupka odbierać sobie życie .Tego kwiatu jest pół światku,jak on ciebie ma gdzieś to zabierasz manele i układasz sobie życie a on na drzewo ,jesteś jeszcze młoda i wszystko przed tobą i pokaż jak dajesz sobie radę i układasz sobie życie z uśmiechem ,teraz trzeba się pozbierać ,trzymam za ciebie kciuki .

Adam
odpowiada  Ostrowianka
1 miesiąc temu

Ciocia dobra rada.

Ostrowianka
odpowiada  Adam
1 miesiąc temu

Prawda w oczy kole

19
0
Napisz co o tym sądziszx