Zadyma na proteście rolników (nowe zdjęcia)

Udostępnij
Tweet

Dziś w całej Polsce odbywają się protesty rolników i myśliwych. Jeden z nich odbywa się na węźle wyjazdowym z Ostrowa Wielkopolskiego w stronę Kalisza. Powstało duże zadymienie.

Powodem zadymienia jest palenie opon przez grupkę rolników. Zostali spisani przez policję.

W akcji protestacyjnej bierze udział wielu rolników. Maszyny stoją na prawych pasach czteropasmowej drogi Ostrów – Kalisz. Co godzinę ruch przez 15 minut jest puszczany.

Zdjęcia autorstwa Krzysztofa Stasiaka

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Ktoś okradł grób dziecka
Subskrybuj
Powiadom o

297 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Sprawiedliwy
3 miesięcy temu

Następnym razem trzeba będzie obrzucać tę wehikuły za miliony koktajlami molotowa. Jak Kuba Bogu…

Pracownik
3 miesięcy temu

Nam każą piece wymieniać bo ekologia że smok a oni palą opony gdzie tutaj rozum że strajkują to popieram ale żeby opony palić to nie

Grażyna
3 miesięcy temu

Może w końcu miasto Ostrów zamaluje tą ścianę na Alejach Słowackiego co jest w barwach Ukraińskich a namaluje Polską flagę czy polskie barwy .

Rolnik
3 miesięcy temu

Niech mi któryś myśliwy powie jak to jest , dziki mi zryły uprawy to nie ich problem i nie ich zwierzyna , ale na tym samym polu zastrzelą dzika lub sarnę to już jest ich , to są myśliwi czy kłusownicy

Piotr
odpowiada  Rolnik
3 miesięcy temu

Zwyrodnialcy i kłusownicy

Ania
3 miesięcy temu

Nie ma jak szacunek dla flagi. Trzeba tych baranów zablokować przed wjazdem na ich pola, jak im się ceny nie podobają to do roboty , lalbym po ryju każdego po kolei

Ja
odpowiada  Ania
3 miesięcy temu

Dokładnie przed chwilą widziałem filmik jak te zxxby ze wsi w innym mieście nie przepuścili karetki na sygnałach rozgonić tą hołotę do cholery zanim ktoś przez nich umrze

Xyz
odpowiada  Ania
3 miesięcy temu

Zapraszam

POLSKA
3 miesięcy temu

Całym sercem za Polską , woń z Uxxaińcami , won z pomysłami Unii albo wszyscy będący we wspólnocie mają takie same prawa albo niech unia zwali sobie kunia:).

jrk
3 miesięcy temu

Ostrowinie się obudzą jak im becia podniesie znowu cenę za ogrzewanie, prąd pójdzie w górę. Na razie żyją w oparach lewicowej propagandy ekoterrorystów.

Prawda
3 miesięcy temu

Łupac tych co pala opony po 1000zl min tak jak straz miejska i tyle w temacie!!!!

🤭🫢🤭🫢🫢🤭
3 miesięcy temu

Ludzie dawajcie opony pozbycie się wszystkich z domu jest okazja po co płacić na pszoku, a gdzie tu ekologia, banery ostrów stop smogowi ha ha .

Ja
odpowiada  🤭🫢🤭🫢🫢🤭
3 miesięcy temu

Ta ale wyjdźmy z oponami im na podwórka i palmy

Bartos
3 miesięcy temu


Do 2040 r. kotły na paliwa kopalne mają zostać całkowicie wycofane, a od 2030 r. nie powinny się pojawiać w nowych budynkach – informuje “Dziennik Gazeta Prawna” To dotyczy też gazu. TO jest skandal w biały dzień co ta głupia unia nam narzuca . W US , Azji itp mogą sobie palić czym chcą , a nas niedługo się zmusi żebyśmy nie jedli i nie oddychali.

Rolnicy protestujcie w Warszawie, pod oknami ministrów , a nie w zakichanym Ostówku czy Kaliszu . Nie widzicie że to wasze działania nic nie daje . Kołodziejczak jedzie do rolników, po czym nie ma władzy aby sokiści pozwolili mu zobaczyć co jest w wagonach i jeszcze zostaje pobity przez policję , która jest zarządzana przez ministra – jego kolegę . Nie widzicie że on z rolników sobie bękę robi !!

realista
odpowiada  Bartos
3 miesięcy temu

Bo gaz był „cool” i eko, kiedy płynął z Rosji do Niemiec. Gdy przestał płynąć, nagle okazał się „beee”. Lemingi, nie widzicie co UE z nami wyprawia?

297
0
Napisz co o tym sądziszx