Zadyma na proteście rolników (nowe zdjęcia)

Dziś w całej Polsce odbywają się protesty rolników i myśliwych. Jeden z nich odbywa się na węźle wyjazdowym z Ostrowa Wielkopolskiego w stronę Kalisza. Powstało duże zadymienie.

Powodem zadymienia jest palenie opon przez grupkę rolników. Zostali spisani przez policję.

W akcji protestacyjnej bierze udział wielu rolników. Maszyny stoją na prawych pasach czteropasmowej drogi Ostrów – Kalisz. Co godzinę ruch przez 15 minut jest puszczany.

Zdjęcia autorstwa Krzysztofa Stasiaka

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Bieg Biznesu - fotorelacja
Subskrybuj
Powiadom o

297 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Koziabródka-Wojewoda Łęczycki
3 miesięcy temu

W ubiegłym tygodniu rosyjskie media propagandowe zachwyciły się protestem polskich rolników, czemu nie ma się co dziwić. Oprawę graficzną tekstów stanowił słynny banner, na którym jeden z protestujących wzywał Putina na pomoc.
Dla przypomnienia – we wtorek podczas jednego z protestów rolniczych na Śląsku jeden z jego uczestników do swojego traktora przyczepił banner z napisem „Putin zrób porządek z Ukrainą i Brukselą i z naszymi rządzącymi”. Przy czym do ciągnika amerykańskiej marki doczepił flagę ZSRR.
Zastanawiam się zatem , czy nie lepiej byłoby gdyby polskie chłopy ciupasem wyemigrowały do ameryki. Tam przynajmniej poznaliby smak wolnego rynku ale na bilet nazad już nie byłoby z pożytkiem dla narodu polskiego.

nutre
3 miesięcy temu

rolnicy, siano Wam z butów wystaje, następnego dnia po proteście już piszecie o dofinansowanie… !….kłamcy i manipulatorzy, a krótko przez zbiorami pryskacie zboże rakotwórczym randapem by plon był obfity !

Ostatnio edytowany 3 miesięcy temu by nutre
max
3 miesięcy temu

apel do PLICJI o ukaranie za zatruwanie środowiska paleniem opon , czy palenie opon jest legalne jęsli tak to ja jutro też bede palił na podwórku bo protestuje przeciwko inflacji

roman
3 miesięcy temu

Wojciechowski ( PiS) : „Europejska Wspólna Polityka Rolna i Zielony Ład to wielka szansa dla rolnictwa w Polsce, szczególnie dla małych i średnich gospodarstw rodzinnych, bo to one są podstawą rolnictwa”.

a teraz szukają winnych w obecnym rządzie ….

roman
3 miesięcy temu

Kaczyński dodaje, że jest spór o to, kto jest współautorem polityki zielonego ładu: – Próbuje się to nam przypisać, na podstawie jednego niefortunnego wpisu pana Wojciechowskiego.

przyznał … że to PiS wnioskował i wdrożył. Więc to do nich kierować skargi, niech się teraz tłumaczą, a nie żądają zmiany władzy !!

yogi
3 miesięcy temu

Żywią i bronią zawsze mówiła moja babcia i ja sznuję rolnikow bo gdyby była wojna to nikt nas nie wyżywi jak nie nasi rolnicy

1 12 13 14
297
0
Napisz co o tym sądziszx