Zadyma na proteście rolników (nowe zdjęcia)

Dziś w całej Polsce odbywają się protesty rolników i myśliwych. Jeden z nich odbywa się na węźle wyjazdowym z Ostrowa Wielkopolskiego w stronę Kalisza. Powstało duże zadymienie.

Powodem zadymienia jest palenie opon przez grupkę rolników. Zostali spisani przez policję.

W akcji protestacyjnej bierze udział wielu rolników. Maszyny stoją na prawych pasach czteropasmowej drogi Ostrów – Kalisz. Co godzinę ruch przez 15 minut jest puszczany.

Zdjęcia autorstwa Krzysztofa Stasiaka

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Podróżni męczą się na ostrowskim dworcu
Subskrybuj
Powiadom o

297 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
buu
1 miesiąc temu

UWAGA! Lista firm importujących zboże z Ukrainy wraz z kwotamiLINK1
LINK2
Polecam i mocno zastanów się nad tym.

Dominik
1 miesiąc temu

Ale spokojnie niedługo będzie trzeba wjechać na pola to i się odechce strajku

Dominik
1 miesiąc temu

Jak spisani powinny być wielkie mandaty

rakki
1 miesiąc temu

do warszawki buraki a nie drogi blokować !!!

Michał.
1 miesiąc temu

Piękne komentarze czytam o naszych rolnikach. Mimo, że popieram ich całym sercem to nie dziwię się, że tak ludzie po nich jadą. Problem wyszedł z warszawy i tam ten milion rolników powinien jechać! Nie blokować drogi i utrudniać życie innym tylko do warszawy! Okupować warszawę aż szczury z okrąglaka zdechną z głodu! Faktem też jest, że zgubiła rolników chciwość i pycha. Zgubiła ich chciwość na unijny hajs. W dzisiejszym świecie nie ma nic za darmo! Dziwi mnie, że protesty są dopiero teraz – już dwa lata temu tzw: foliarze, antyszczepionkowcy nazwani potem ruskimi onucami mówiły, że taki proceder z ukrainą ma miejsce!!! Nagle wszyscy się obudzili. Na dzień dzisiejszy cały ten cyrk przykrywa coś zupełnie innego. Oczywiście znowu tylko nieliczni wiedzą co. Bo reszta zajęta rolnikami. Prawda jest taka że POPIS zobowiązał się do przestrzegania unijnych wytycznych a jedną z nich jest likwidacja Polskiego Rolnika! Powtarzam całkowita likwidacja. Mamy być zależni od dużych rolniczych koncernów rolniczych z 404 ukr a właściciele tych koncernów to: niemcy, holandia i USrAel. Macie teraz swoją unie i hajs.

obserwator
1 miesiąc temu

smierdziele na etat niech ida jak sie nie podoba

Rolnik nie zrzeszony
odpowiada  obserwator
1 miesiąc temu

Twoja dxxa też śmierdzi i ja nosisz pachnący gogusiu

Ostrowianka
odpowiada  obserwator
1 miesiąc temu

Rolnicy są na stałym etacie w tym nie ma świąt ,zasuwa cały czas .

hrabia
1 miesiąc temu

chłopi zawsze widzą tylko swój koniec nosa, chamy i tyle

Ja
1 miesiąc temu

Strajk strajkiem ale przedstawiciel strajkujących na granicy mowil, ze nie będą uprzykrzać życia kierowcom. A dziś w ostrowie ciągniki jechały powolutku dwoma pasami i utrudniały nam życie. Nam ludziom co ich wspieramy.
Rozumiem droga zablokowana to ominiemy jakoś ale to co dziś było to zarty jakieś. Po to były mapy żebyśmy mogli omijać te blokady. A nie specjalnie zatrzymać ruch. No my wam problemy robimyczy ktoś inny?

Bolo
1 miesiąc temu

palec w doopiee pisorom trzymali a teraz przy aplauzie pis wielce protestów się zachciewa. Gdzieście byli jak pis po cichu pozwalał na wwozy zboża, gdzieście byli jak pis i Wojciechowski chwalili się że zielony ład powstał w Warszawie i, stworzył go pis? Jesteście beznadziejni.

Joanna
odpowiada  Bolo
1 miesiąc temu

Zielony Ład powstał w Brukseli a nawet wyżej.Bruksela go przyklepała tylko.Za niedługo także Ty odczujesz ,co tak naprawdę oznacza „Zielony Ład”

realista
odpowiada  Bolo
1 miesiąc temu

to niezły zasięg ma ten PiS: Polska, Niemcy, Grecja, Francja, Włochy, Czechy, Węgry… coś pominąłem?

Jacek
odpowiada  Bolo
1 miesiąc temu

Wielu ludzi nie rozumie że to ani PiS ani Po.W tej sprawie karty rozdają gracze na poziomie Unijnym lub jeszcze większym. Wielu nie zdaje sobie nawet sprawy że Europa jaką znamy jest rozmontowywana na każdym poziomie

Zielony ład
odpowiada  Bolo
1 miesiąc temu

Pisze pan dobrze. . Ale po to wybraliśmy nowy rząd by naprawił wszystko co bylo złe dla ludzi. Wiec zobaczymy czy nowemu rzadowi zależy na naszym narodzie jak głosili.

Jędrzej
odpowiada  Zielony ład
1 miesiąc temu

Nowy rząd ” naprawia” wszystko co przeszkadzało unijnym oszołomom.Tusk toruje właśnie drogę popaprańcom ,którym.sie nie podobało że nasza gospodarka ma się dobrze a naprzyklad niemiecka idzie na dno

realista
odpowiada  Zielony ład
1 miesiąc temu

Nowy rząd coś naprawi? Dobre… Jak na razie widzę rezygnację z wszystkiego, co Polsce mogłoby przynieść korzyści.

Prawda.
1 miesiąc temu

Jeżeli pojedynczy człowiek, obywatel tego kraju, sam nieogarnie co się zaczyna wyprawiać i to jawnie na potęgę, to nic z tego zrywu nie będzie. Dziś rolniki jutro, pojutrze i w przyszłości następne branże… Brakuje wojny domowej, to się sami wykończymy, a o to im chodzi. Na tacy gotowe podane. Ci co dzisiaj dogryzają bo im lepiej idzie, za chwilę będą na dnie…

297
0
Napisz co o tym sądziszx