Zadyma na proteście rolników (nowe zdjęcia)

Dziś w całej Polsce odbywają się protesty rolników i myśliwych. Jeden z nich odbywa się na węźle wyjazdowym z Ostrowa Wielkopolskiego w stronę Kalisza. Powstało duże zadymienie.

Powodem zadymienia jest palenie opon przez grupkę rolników. Zostali spisani przez policję.

W akcji protestacyjnej bierze udział wielu rolników. Maszyny stoją na prawych pasach czteropasmowej drogi Ostrów – Kalisz. Co godzinę ruch przez 15 minut jest puszczany.

Zdjęcia autorstwa Krzysztofa Stasiaka

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Tak prezentuje się pływalnia w Odolanowie!
Subskrybuj
Powiadom o

297 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
leon
1 miesiąc temu

Ja też zaprotestuję przeciwko protestom rolników, jak tylko nadarzy się okazja i wyprzedzę na drodze ciągnik, to później w ramach protestu będę jechał przednim z prędkością do 20 km/h – niech poczują jak to jest.

Cóż za straszna Zemsta to będzie
odpowiada  leon
1 miesiąc temu

No to psycha im padnie koleś
Większość starych ciągników ma taką, lub nie wiele większą prędkość maksymalną. Te wypasione ciągniki zgodnie z polskim prawem, też nie mogą jechać szybciej niż 30km/h, to tak dla twojej informacji.

ola
1 miesiąc temu

Nie popieram palenia opon.Najpierw zaorali nam fabryki,potem łaskawie przyjęli nas do UE,dali dotacje i gdzie rolnik miał kupić maszyny?Mamy teraz sprzęt zachodni za grubą kasę na którym zarobiły firmy piszące wnioski,handlujące sprzętem i banki na kredytach.No to teraz śmierdziele,gnojarze żyjący na koszt podatnika rozbijają się sprzętem za setki tysięcy.

Piotr
1 miesiąc temu

Niech sobie palą te opony na swoich polach tak w okolicy lipca i sierpnia jak tacy mundrzy

Zielony ład
1 miesiąc temu

Popieram ich bo to też walczą za zdrową żywnością. Zadyma?
Może to było kontra zielonemu ładowi. Bo my niedługo nie będziemy mogli pierdnąć, wybiją nam zwierzęta bo pierdzą a tymczasem np w indie czy chiny lub Japonia…. ile tam jest aut, ile spalin.
Chcą zrównać prawa człowieka i zwierząt cokolwiek to oznacza budzi niepokój.

Raval
odpowiada  Zielony ład
1 miesiąc temu

Widziałeś gdzieś polską zdrową żywność? Chyba jak sobie wyhodujesz w ogródku.

Raval
odpowiada  Zielony ład
1 miesiąc temu

Widziałeś gdzieś polską zdrową żywność. Chyba jak sobie sam w ogródku wyhodujesz.

Nnn
odpowiada  Raval
1 miesiąc temu

Święta prawda chemi to tyle pakują i twierdzą że mają zdrowa żywność wystarczy sobie sprawdzić testerem do żywności to niejednemu oczy się otworzą jaką mamy zywnosc

Piotr
odpowiada  Raval
1 miesiąc temu

Rolnicy zawsze mają podzielone pole na to co sprzedaż – rakotwórcze produkty rolne napryskane chemią do oporu i ogródeczek dla siebie bez oprysków, ludziom wciskają niejadalne gówno

Tomasz
1 miesiąc temu

Hrabia i obserwator. Jedliście dzis chleb . Czy stać was na refleksje kto na niego pracował…. za PIS było zatrzymane przez kilka krajów mimo decyzji z Unii o otwarciu granic wszelkie wwozenie z Ukrainy. Tuska od razu to zniósł i zgnilizna jest wwozona do Polski. Niech sobie właściciele pół na UK wezmą do Danii Niemiec Holandii i Luksemburga to wezmą.

Raval
odpowiada  Tomasz
1 miesiąc temu

Najwięcej zboża wjechało w czasach pisu. A na chleb sam zapracowałem.

Raval
odpowiada  Tomasz
1 miesiąc temu

Sam pracuję na chleb, na zus, na składkę zdrowotną, na podatek dochodowy… A rolnicy tego nie mają. Tyle im dopłacamy, że powinniśmy ten chleb za darmo dostawać.

Opl
1 miesiąc temu

Żenada,niech sobie palą opony u siebie na podwórku i tam gnój rozrzucają a nie utrudniają życie zwykłym ludziom którzy przez ich nie mogą dojechać do pracy

Osw
1 miesiąc temu

Tak płaczą jacy oni biedni a ciągniki za miliony mają dotacje do paliwa za chwilę dostaną za straty biedni ci rolnicy nam jakoś kuźwa nikt nie chce dopłacić do paliwa także niech nie płaczą

Rolnik
1 miesiąc temu

A ja się pytam o tych myśliwych co się do rolników przykleili , jak to jest że jak zwierzyna zniszczy uprawy to nie ich problem i zwierzęta , ale jak zabili na tym samym polu to już jest ich , to jest kłusownictwo nie myślistwo

Myśliwy
odpowiada  Rolnik
1 miesiąc temu

Po pierwsze Cepie ,trochę trzeba sie wyedukować a póżniej pxxxxolić farmazony. Tam gdzie polujemy , płacimy rolnikom za szkody łowieckie wyrządzone przez zwierzynę .A rolnictwo jest powiązane z łowiectwem , to my pilnujemy zasiewów w okresie wegetacji. Przestaniemy polować choćby rok , to za chwilę nie będziecie mieli co jeść. Watacha dzików jest w stanie zniszczyć kilka hektarów w jedną noc a jest ich kilkaset tysięcy w Polsce .Ciekawe czy państwo będzie wypłacać te szkody?

Samurai
odpowiada  Myśliwy
1 miesiąc temu

Widziałeś dziki chyba w gazecie pijaki i nieroby te wasze polowania to czysta żenada a zwierzyna na polach robi co chce szkody są ogromne.

Rolnik
odpowiada  Myśliwy
1 miesiąc temu

Słabo cię wyedukowali, myśliwy. Ortografia się kłania. Nie ubliżaj innym, skoro sam jesteś nieukiem.

Rolnik
odpowiada  Myśliwy
1 miesiąc temu

Cep to cię zrobił , jeszcze grosza nie dostałem za zryte łąki przez dziki, a ambona obok

marian
odpowiada  Myśliwy
1 miesiąc temu

jesteś zwykłym psycholem i mordercą

Obiektywny
1 miesiąc temu

Z jednej strony jestem za rolnikami bo o swoje trzeba walczyć ale utrudnianie ludziom życia nie przysporzy im zbytnio zwolenników. Powinni blokować siedziby sejmu,ministersrwa czy biur europarlamentu. A na granicy też cuda,wiele kwiatków zaczyna wychodzić co nam przysyłają nasi „bracia” i co wywożą,luksusowe towary do kraju ogarniętego wojną? I w telewizji tego się nie zobaczy, poprzedni i obecny rząd nabiera wody w usta i mydli nam oczy. Ciekaw jestem kiedy reszta kraju się obudzi..

Chirurgl
1 miesiąc temu

A może by tak zrobić referendum i opuścić unię?oni nas wykończą i wszystkiego zakażą jeszcze chwila i będziemy mieszać w zimnie zł chodzić pieszo i pracować za miskę ryzu

297
0
Napisz co o tym sądziszx