Malutki chłopiec w pieluszce był sam poza domem

Mieszkańcy pododolanowskich Raczyc zauważyli przy ulicy Wiejskiej małego chłopca, który jeździł na trójkołowym jeździku. Na sobie miał tylko pieluszkę oraz koszulkę. W tym czasie termometry wskazywały raptem 6 stopni.

Okazuje się, że 3,5 roczny chłopiec pod nieuwagę mamy wyszedł z domu i wyjechał poza posesję. Postanowił pozwiedzać okolicę na trójkołowym pojeździe. Zanim zorientowała się matka, że malca nie ma, zrobili to okoliczni sąsiedzi. Chłopiec na tyle daleko odjechał, że mieszkańcy Raczyc nie wiedzieli czyj to syn.

Zapewnili mu schronienie i powiadomili policję. Funkcjonariuszom udało się dotrzeć do 36-letniej matki. W chwili odnalezienia była trzeźwa. Według naszych informacji to tzw. „dobry dom”, a rodzice są wykształconymi ludźmi.

Szczęśliwie chłopcu nie stała się krzywda.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Wjechał w znaki i odjechał (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

23 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Amstaff afr
2 miesięcy temu

Dobry Dom właśnie dał przykład. Śmiech ten wasz artykuł

Marian
2 miesięcy temu

Wkurza mnie gadanie, ze rodzice byli wykształceni i dobry dom. Przypominam że to właśnie z tych dobrych domów pochodzi najwięcej rozwydrzonych dzieci . Czym się różni rodzic wykształcony od niewykształconego? Jest lepszy? Znam osobiście kilka rodzin gdzie rodzice pokończyli podstawówki i w kwestii wychowania nie można im nic zarzucić. Dzieci wyszli na pracowitych i dobrych ludzi. Powiem tak ze w domach niewykształconych ludzi jest więcej rozmow, miłości i empatii do drugiego człowieka. Wiec przestańcie dzielić ludzi na dobre i złe domy. Gdyby to był zły dom to byłby problem a jak dobry to nie ma problemu?
Dzieci są nieprzewidywalne . Ja sam uciekałem rodzicom gdy miałem 4 latka i moi rodzice byli wykształceni. Nie mieli czasu do mnie bo byli zajeci koleżankami, kolegami, praca i spotkaniami w restauracjach. Wychowany byłem wg książki bo nawet nie miałem kontaktów z dziadkami bo niby toksyczni byli. Niestety gdy miałem 18 lat zamieszkałem u dziadków którzy poprowadzili mnie przez życie. Są bez wykształcenia.

Ben
odpowiada  Marian
2 miesięcy temu

Nie prawda

Herr Tusk
2 miesięcy temu

Tak zwani wykształceni z dobrych domów to największa patologia w tym kraju po trupach do celu byle mieć największego SUVa w okolicy i labradora z papierami, najwięcej ćpunów chodzi nie do szkoło technicznych/zawodowych tylko do prywatnych, bo te dobre dzieci tak jak rodzice potrzebują emocji 24/7 później jeżdżą naćpani i pijani w swoich furach po mieście, ale jak kasa na adwokatów jest to w tym kraju w z kartonu można robić wszystko taki kraj trzeciego świata tylko z prądem.

Marian
odpowiada  Herr Tusk
2 miesięcy temu

Jedz do krajów 3 świata np do Ameryki Południowej i sam się przekonasz, że może i ludzie mają inna mentalność ale życie tam jest lepsze. Jest wolnosc o którą ludzie walczą. Obcy przygarniają Dzieci z ulicy. Jest empatia. Ten kto był w innym kraju wie jak zle funkcjonuje jego kraj. Tam młodzież ustępuje miejsca w autobusie każdemu starszemu. Mają wpojone inne zasady. Są co prawda rabusie i przestępcy ale gdyby u nas żyło na 1 km2 tyłu ludzi co tam to niczym by się nasz kraj nie różnił jeśli chodzi o złych ludzi

Barry
odpowiada  Herr Tusk
2 miesięcy temu

Tak jak mówisz

Nel
odpowiada  Herr Tusk
2 miesięcy temu

To przykre jak zaszufladkowaleś wszystkich wykształconych ludzi. Nie wszyscy to patologia cisnąca po trupach do celu… W każdym środowisku są ludzie dobrzy i źli

23
0
Napisz co o tym sądziszx