Zrobił TO 7-miesięcznej dziewczynce?!

Udostępnij
Tweet

Prokuratura poinformowała o zakończeniu śledztwa w sprawie 26-letniego mężczyzny, który jak wynika z materiału dowodowego, miał skrzywdzić 7-miesięczną dziewczynkę, córkę swojej partnerki.

Śledczy ustalili, że do zdarzenia doszło 2 marca 2023 roku. Na terenie powiatu pleszewskiego 26-letni mężczyzna miał dopuścić się czynności seksualnej na szkodę 7-miesięcznej dziewczynki.

Jak wynika z relacji Prokuratury Rejonowej w Pleszewie, kobieta zostawiła siedmiomiesięczną córkę pod opieką konkubenta, bo szła do pracy. Następnego dnia matka dziewczynki zauważyła na udach dziecka siniaki. Od razu zawiadomiła policję, a prokuratura wszczęła w tej sprawie śledztwo. Mężczyzna został przesłuchany w charakterze podejrzanego. Nie przyznał się do stawianych mu zarzutów. 26-letni partner kobiety trafił na 3 miesiące do aresztu.

– Na podstawie poczynionych ustaleń dowodowych, w tym specjalistycznych opinii biegłych w zakresie badania biologii molekularnej i badania DNA, prokurator przedstawił 26-latkowi z Kościana zarzut dotyczący tego, że w dniu 2 marca 2023 roku przetrzymując małoletnią pokrzywdzoną – 7-miesięczną dziewczynkę – przyciskając ją do podłoża, przemocą doprowadził do poddania się jej innej czynności seksualnej – przekazuje rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp. Maciej Meler

Zdaniem biegłych psychiatrów jest poczytalny i dokładnie wiedział co robi. Tym samym może uczestniczyć on w procesie. Mężczyzna nadal pozostaje w areszcie.

Grozi mu od 3 do 15 lat pozbawienia wolności.

Mężczyzna po przedstawieniu zarzutów, nie przyznał się do winy.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Morsy chwytały pierwszą opaleniznę
Subskrybuj
Powiadom o

58 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zuza
10 dni temu

Co piąty facet to pedofil a co czwarty to gej.

Pyza
odpowiada  Zuza
9 dni temu

Dodajmy jeszcze, że większość homosiów to także pedofile

Dzik
13 dni temu

Wystawić gnoja publicznie, żeby każdy człowiek mógł go zobaczyć. Dać każdemu stalowego pręta do ręki żeby mógł temu skur…. Wsadzić w 4 litery!! Oby cię kur…wo karma dopadła!! Nacinać ręce nogi i cała resztę posypując solą. Zwyrodnialec!!

Gimbo
13 dni temu

Niestety ale Natura nie którym niepotrzebnie ten Organ co miedzy nogami zwisa przytwierdziła i nie tylko jak takim Pedofilom ale i Gwałcicielom

Andre
14 dni temu

Dawać szona pod cele..żadne ochronki dla ku..y…

Ostrowianka
14 dni temu

Biedne dziecko ,szkoda dziecka bo mimo że ma 7Miesięcy zniszczył dziecku życie ,obyś w więzieniu doznał tego jakiego okrucieństwa zrobiłeś dziecku ,kastracja farmakologiczna nie wchodzi i tak to nic nie da ,nie będzie brał leków i dopadnie kolejne dziecko ,jedyna rzecz to kastracja 🔪

Hh
14 dni temu

Tak dziunie załatwiają frajerów

Cap3lla
odpowiada  Hh
14 dni temu

Można prosić trochę szerzej na ten temat bo nie łapię komentarza.

Rozumiesz?
odpowiada  Cap3lla
13 dni temu

Autor miał na myśli że kobieta ma znajomości i go pomówiła i że osoba pomówiona jest nie winna i ma ogromnego pecha bo teraz pójdzie do więzienia za rzeczy których nie zrobiła. Bonusa RPK ( polskiego rapera ) też pomówili i poszedł siedzieć ponoć za gangsterkę a to słynny raper który zarabia kokosy i jest w stanie się z tego utrzymać żyjąc na wysokim poziomie i żadna gangsterka nie jest mu do szczęścia potrzebna.

Ostrowianka
odpowiada  Cap3lla
11 dni temu

Że go wrobiła w gwałt dziecka

Potwór
14 dni temu

Jaja obciąć z parówą. 😡😡😡😡😡

rr
15 dni temu

Ty gnoju pier….. zebyś zgnił w wiezieniu w cierpieniach.

58
0
Napisz co o tym sądziszx