Zrobił TO 7-miesięcznej dziewczynce?!

Udostępnij
Tweet

Prokuratura poinformowała o zakończeniu śledztwa w sprawie 26-letniego mężczyzny, który jak wynika z materiału dowodowego, miał skrzywdzić 7-miesięczną dziewczynkę, córkę swojej partnerki.

Śledczy ustalili, że do zdarzenia doszło 2 marca 2023 roku. Na terenie powiatu pleszewskiego 26-letni mężczyzna miał dopuścić się czynności seksualnej na szkodę 7-miesięcznej dziewczynki.

Jak wynika z relacji Prokuratury Rejonowej w Pleszewie, kobieta zostawiła siedmiomiesięczną córkę pod opieką konkubenta, bo szła do pracy. Następnego dnia matka dziewczynki zauważyła na udach dziecka siniaki. Od razu zawiadomiła policję, a prokuratura wszczęła w tej sprawie śledztwo. Mężczyzna został przesłuchany w charakterze podejrzanego. Nie przyznał się do stawianych mu zarzutów. 26-letni partner kobiety trafił na 3 miesiące do aresztu.

– Na podstawie poczynionych ustaleń dowodowych, w tym specjalistycznych opinii biegłych w zakresie badania biologii molekularnej i badania DNA, prokurator przedstawił 26-latkowi z Kościana zarzut dotyczący tego, że w dniu 2 marca 2023 roku przetrzymując małoletnią pokrzywdzoną – 7-miesięczną dziewczynkę – przyciskając ją do podłoża, przemocą doprowadził do poddania się jej innej czynności seksualnej – przekazuje rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp. Maciej Meler

Zdaniem biegłych psychiatrów jest poczytalny i dokładnie wiedział co robi. Tym samym może uczestniczyć on w procesie. Mężczyzna nadal pozostaje w areszcie.

Grozi mu od 3 do 15 lat pozbawienia wolności.

Mężczyzna po przedstawieniu zarzutów, nie przyznał się do winy.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Świadkowie Jehowy będą 3 dni robić TO w hali Arena
Subskrybuj
Powiadom o
58 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zuza
5 miesięcy temu

Co piąty facet to pedofil a co czwarty to gej.

Pyza
odpowiada  Zuza
5 miesięcy temu

Dodajmy jeszcze, że większość homosiów to także pedofile

Dzik
5 miesięcy temu

Wystawić gnoja publicznie, żeby każdy człowiek mógł go zobaczyć. Dać każdemu stalowego pręta do ręki żeby mógł temu skur…. Wsadzić w 4 litery!! Oby cię kur…wo karma dopadła!! Nacinać ręce nogi i cała resztę posypując solą. Zwyrodnialec!!

Gimbo
5 miesięcy temu

Niestety ale Natura nie którym niepotrzebnie ten Organ co miedzy nogami zwisa przytwierdziła i nie tylko jak takim Pedofilom ale i Gwałcicielom

Andre
5 miesięcy temu

Dawać szona pod cele..żadne ochronki dla ku..y…

Ostrowianka
5 miesięcy temu

Biedne dziecko ,szkoda dziecka bo mimo że ma 7Miesięcy zniszczył dziecku życie ,obyś w więzieniu doznał tego jakiego okrucieństwa zrobiłeś dziecku ,kastracja farmakologiczna nie wchodzi i tak to nic nie da ,nie będzie brał leków i dopadnie kolejne dziecko ,jedyna rzecz to kastracja 🔪

Hh
5 miesięcy temu

Tak dziunie załatwiają frajerów

Cap3lla
odpowiada  Hh
5 miesięcy temu

Można prosić trochę szerzej na ten temat bo nie łapię komentarza.

Rozumiesz?
odpowiada  Cap3lla
5 miesięcy temu

Autor miał na myśli że kobieta ma znajomości i go pomówiła i że osoba pomówiona jest nie winna i ma ogromnego pecha bo teraz pójdzie do więzienia za rzeczy których nie zrobiła. Bonusa RPK ( polskiego rapera ) też pomówili i poszedł siedzieć ponoć za gangsterkę a to słynny raper który zarabia kokosy i jest w stanie się z tego utrzymać żyjąc na wysokim poziomie i żadna gangsterka nie jest mu do szczęścia potrzebna.

Ostrowianka
odpowiada  Cap3lla
5 miesięcy temu

Że go wrobiła w gwałt dziecka

Potwór
5 miesięcy temu

Jaja obciąć z parówą. 😡😡😡😡😡

rr
5 miesięcy temu

Ty gnoju pier….. zebyś zgnił w wiezieniu w cierpieniach.

58
0
Napisz co o tym sądziszx