Wypadek przy strajku rolników

Udostępnij
Tweet

Trwa strajk rolników w całej Polsce. Od godzin porannych występują spore utrudnienia na głównych drogach. W powiecie ostrowskim zablokowane jest rondo Strugi, znajdujące się na krańcu obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego. Z powodu blokady doszło do wypadku.

Przed godziną 14 na drodze S11 – obwodnica Ostrowa Wielkopolskiego – pasy w stronę Antonina, doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Ponieważ znajdujące się kilometr dalej rondo było zablokowane przez ciągniki rolnicze, utworzył się korek. Kierowca volvo nie zorientował się w porę i wjechał w tył forda na niemieckich blachach.

Na miejsce wysłano straż pożarną, karetkę pogotowia ratunkowego oraz policję. Jedna osoba została zabrana do szpitala.

Kierowca volvo powiedział, że zapatrzył się w telefon i uderzył w stojącego forda.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Po kłótni wskoczyła do rzeki. Była reanimowana
Subskrybuj
Powiadom o

103 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Czarnobyl
13 dni temu

Właśnie w Dorohusku w cementowozach PKP cargo wjeżdża rzepak, kukurydzą i pszenica i jest przeładowywana na ciezarówki. Skala przeraża, wejdż zobacz jaka jakość, jest to wszystko zanieczyszczone pleśnią. Znajdź kod cyfrowy Ukrainy na towarach i zobacz że nawet ocet w twoim markecie z napisem Polska ma kod pochodzenia UK.
https://m.facebook.com/GROjdana/videos/udostępniać-przeładunek-rzepaku-️-dorohutsk-️zaraz-nas-zamkną-i-tel-zabiorą-️jes/1132179444394935/ to się dzisiaj dzieje, gdzie rządowe agencje, gdzie sanepid, weterynaria, inspekcję wszelkiej maści?

Ostatnio edytowany 13 dni temu by Czarnobyl
Nie ośmieszajcie się.
14 dni temu

Wyjdźcie panowie z godnością z tej Unii. Porzućcie te nic nie warte dotacje. I zacznijcie produkcję. No chyba że jesteście UZALEŻNIENI od tej UNII…
To już sam nie wiem czego chcecie.
Ja jestem za Unią, bo właśnie korzystam z programu świeże powietrze i remoncik domu sobie robię. Zresztą Wy też z tych przywilejów korzystacie… Więc jak to będzie?

wieśniak
14 dni temu

Ciągle PiS i Wojciechowski a qźwa,Tusk przez klka lat w Brukseli co robił ? Aby zapobiec ! Brał 30 tyś złotych na nasze i teraz bierze 30 tyś emerytury. Burki !!!

seniortakaprawda
odpowiada  wieśniak
14 dni temu

Wojciechowski jest z PiS i co zrobił dla rolników? Staliście jak kołki przy granicy z Ukrainą, kto do was przyjechał jak rządził PiS? Brać dotacje za odłogowanie ziemi i preferencyjne kredyty to potraficie. Kto wam kazał zostać na wsi, sami zostaliście. Jak upadał zakład w mieście czy pomagaliście pracownikowi jak nie miał na chleb. Dzisiaj wysypywaliście zboże przy granicy z Ukrainą, czy tak postępuje ten co żywi i broni. WSTYD?

103
0
Napisz co o tym sądziszx