Wjechała w zaparkowany samochód. To spory problem w tym miejscu

Udostępnij
Tweet

Jest takie miejsce w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie trzeba być skupionym na jeździe. W przeciwnym razie można wjechać w zaparkowany na jezdni samochód.

Tak też się stało około godziny 17.30 na ulicy Różanej. Mieszkanka powiatu ostrowskiego, jadąc hyundaiem i30, nie zauważyła zaparkowanego na jezdni ciemnego peugeota.

Na szczęście kierowca nie zdążył do niego wejść. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Na miejsce wezwano policję oraz straż pożarną do posprzątania skutków kolizji.

Wzdłuż ulicy Różanej są ciągi pieszo-rowerowe i nie można parkować na chodniku. Z tego powodu niektórzy kierowcy parkują na całym pasie ruchu. Z daleka może się wydawać, że pojazd jedzie, ale ku naszemu zaskoczeniu może się okazać, że jednak stoi. Sytuacja się pogarsza, gdy jest ciemno i pada deszcz.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Po kłótni wskoczyła do rzeki. Była reanimowana
Subskrybuj
Powiadom o

63 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Tomek
15 dni temu

Prędkość albo kurza ślepota a swoją drogą co drugi używa telefonu w czasie jazdy .

Xx
17 dni temu

Parkują samochody na połowie ulicy i niczym i nikim się nie przejmują najważniejsze że robią dla Siebie wygodę. Na ulicy Szkutniczej ciągle jest zastawiania samochodami z lawetami i właściciel nie przejmuje się że stwarza zagrożenie przecież najważniejsze że biznes się kręci. Trudno niektóre osoby zrozumieć że nie mają wyobraźni że stwarzają duże zagrożenie na drodze muszą czegoś sami doświadczyć aby włączyć myślenie.

emeryt
17 dni temu

Zaraz zaraz, na tej ulicy nie ma zakazu postoju. Wolno stać po obu stronach. To idiotyczne zarządzanie ale tak jest. Dziwię się, że ktoś nie pomyślał i choć na jednej stronie nie ma takiego zakazu, nawet zatrzymywania się. Jest szereg wąskich ulic w mieście na których taki zakaz na jednej stronie jest i tyle. Inna sprawa, że na Różanej lidzie jeżdżą z szybkością 60+. A szczególnie przy kiepskiej widoczności trzeba uważać. Wina pani jest bezdyskusyjna.

Roman
17 dni temu

Znaków drogowych trzeba przestrzegac.
Jeśli nie robią tego kierowcy, to powinny włączyć się w temat służby za to odpowiedzialne.
Znaki drogowe typu zakaz zatrzymywania, postoju,parkowania są nagminnie łamane.

Stop
17 dni temu

Nie dziwię jej się w sumie, czasem wieczorem naprawdę nie widać że coś tam stoi, zwłaszcza gdy jeszcze pada deszcz, a auto stojące tam nie ma odblasków, z resztą dziwię się ludziom którzy tak tam parkują, przecież tam jest tylko jubiler , który ma.swoj parking na Wierzbowej, 20 m obok, ale hrabiostwo najlepiej wjechało by do sklepu, żeby tylko nie wyjść z samochodu, żeby nie zrobić tych kilkunastu kroków, przecież to takie trudne.

leon
odpowiada  Stop
17 dni temu

Każdy samochód jest wyposażony w tylne światła odblaskowe, może Pani jechała bez świateł drogowych a tylko na ledach do jazdy dziennej ?

Ricoz
odpowiada  leon
17 dni temu

A jak stoi przodem do ciebie? Z resztą nawet jak ma odblaski z tyłu, to czasem i tak chxxa widać że coś stoi, przy złych warunkach, wtedy się włącza postojowe, od tego są

Bartos
17 dni temu

Bo tam jakiś tuman projektant zaprojektował ścieżkę z chodnikiem prawie o szer jednego pasa ruchu. Po tych chodnikach niewiele osób chodzi , albo prawie wcale , ale samochodu nawet dwoma kołami nie można postawić. Chyba projekt wcześniej zaakceptowali włodarze z miasta, więc wiedzieli że ulica będzie blokowana przez pojazdy, a po chodniku moga manifestacje chodzić , tak jest szeroki , i po co taki szeroki ??

kostucha
17 dni temu

jak sie gapi w telefon tik toki srejsbuki bo trzeba byc online to tak wychodzi. Kierowca ma zawsze obserwować co się dzieje na drodze i nie tłumaczcie głupio że gdyby nie stał to by nie wjechała, bo gdyby jechał to też by walnęła. Jak sie nie patrzy na drogę tylko w smartfon to skutki widać. Nauczka dla innych.

Tomasz
odpowiada  kostucha
17 dni temu

A ty co w Teletydzień się gapisz ?

rrrr
17 dni temu

dwa zlomy mniej

Xyz
odpowiada  rrrr
17 dni temu

Każdy jeździ tym na ile go stać.

lili
18 dni temu

To jest nie pojęte jak można nie zauważyć stojącego pojazdu, pewnie zajmowała się czymś innym, w takim przypadku policja powinna wysłać na ponowny egzami

Xyz
odpowiada  lili
17 dni temu

A ciebie do no wiesz.oby ciebie nie spotkała taka kara

Nadszyszkownik sztabowy
odpowiada  lili
17 dni temu

Stoi czarny samochód bez oświetlenia . Gdybym widział to bym specjalnie jexxal w niego .

kiszka
odpowiada  lili
17 dni temu

to jest niepojęte że można pisać bzdury nie mając pojęcia, w takim przypadku autorka także powinna wysłać się sama na egzamin…..

Proboszcz
18 dni temu

Mają swoje posesje to niech wjeżdżają nygusy. A jak nie to mandaty policja niech wali.

....
odpowiada  Proboszcz
18 dni temu

A zakaz parkowanie jest ? Nie !

Xyz
odpowiada  ....
17 dni temu

Jak ciebie nie dotyczy to morda w wiesz,jak by się tobie przytrafiło to byś wył

Kasia
odpowiada  Proboszcz
18 dni temu

Nie ma tam nigdzie zakazu parkowaniu😆

Robin
odpowiada  Proboszcz
17 dni temu

Jakiś ty głupi

emeryt
odpowiada  Proboszcz
17 dni temu

Za co mandaty? Za parkowanie na jezdni, kiedy nie ma zakazu? Baran z ciebie.

Nadszyszkownik sztabowy
odpowiada  Proboszcz
17 dni temu

Mandaty to ostatnia rzecz na którą ma chęc policja .

63
0
Napisz co o tym sądziszx