Gwizdał na panią minister. Zabrali mu komputer na 5 miesięcy

Udostępnij
Tweet

Aż trudno w to uwierzyć, ale mieszkaniec wsi Chynowa miał (nie)przyjemność spotkania smutnych panów, którzy odwiedzili go kilka dni po samotnym proteście przeciwko władzy PiS.

Najpierw doszło do nawoływania przez internet do protestowania przeciwko rządom Prawa i Sprawiedliwości. Okazją miał być zbliżający się występ minister Marleny Maląg podczas festynu w Wysocku Małym. I faktycznie we wrześniu na miejscu pojawił się Grzegorz Matłoka z Chynowej.

Podczas przemówienia minister Marleny Maląg kilkukrotnie zagwizdał i na tym jego protest się zakończył. Po kilku dniach, jak mówi w swojej relacji, odwiedziła jego matkę osoba z otoczenia minister Maląg, a następnie służby specjalne. Osoba z ministerstwa miała mówić: co on sobie wyobraża, służby specjalne już się nim interesują i poniesie tego konsekwencje.

Po kilku dniach przyszło do jego domu trzech uzbrojonych mężczyzn. – Próbowali mnie zastraszyć. Wylegitymowali się dopiero na moje wyraźne żądanie, wylegitymowali się, ale w sposób który uniemożliwiał zobaczenie nawet z której instytucji przyjechali. – relacjonuje Grzegorz Matłoka.

– Powiedziałem im, że byłem na wojnie na Ukrainie i nie robią na mnie wrażenia. Dodałem, że mają schować zabawki, żeby się nie pokaleczyli jak komendant główny. Chyba faktycznie zrozumieli, że nie robią na mnie wrażenia i zabrali mi na pamiątkę komputer. – dodał Matłoka

Mieszkaniec Chynowej przedstawił dokument, z którego wynika, że zabrania przedmiotu dokonali policjanci z Ostrowa Wlkp. – Także takie było działanie władzy – skwitował Matłoka.

Komputer mógł odebrać dopiero po 5 miesiącach.

Dożynki w Wysocku M. Był protest przeciwko PiS

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Ujawniono ciało na przystanku (ZDJĘCIA) AKTUALIZACJA
Subskrybuj
Powiadom o
85 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Konfederata
5 miesięcy temu

Tylko delegalizacja, konfiskata mienia ,więzienia PiSu i pisowców uchroni ten kraj przed mafią kryjącà się pod płaszczykiem partii politycznej.

Ostrowianka
odpowiada  Konfederata
5 miesięcy temu

Jakby co prezydent ułaskawi kolegów polityków ze złodziei i z tego co tam narobią zostaną na wolności i hulaj dusza jako więzień polityczny i kasa i stołki na swoim miejscu.a ludzie latają na wybory i dokonują wybory to i mają to co wybrali,głupota ma skrzydła i fruwa tak jak ci których wybieracie .

Mąka
5 miesięcy temu

Kaczor i Pisiory przygotowywały wszystkie instytucje państwowe do dyktatury i wiecznych swoich rządów takiego bałaganu nie było nawet jak komuniści w 89 się poddali PiS najbardziej niebezpieczna i złodziejska partia w Polsce po 89 roku

Jozef
5 miesięcy temu

Kazdy odpowiada za swoje slowa i czyny ,zgodnie z litera prawa .

Mruk
5 miesięcy temu

Polska przeprasza Europę i Świat za prezydenta Dude

Arek
5 miesięcy temu

Kiedy Pisowcy i ten ich figurant Duda zaczną w końcu się naprawdę bać że rozliczenie ich nie ominie a każdy złodziej to złodziej a nie żaden więzień polityczny

Wredna Gocha
5 miesięcy temu

PiS rozwalił wszystkie mikro i male firmy za chwilę będą padać jedną po drugiej bo tylko prymitywny i ciemnota się dla nich liczyła ludzie leniwi i za głupi żeby samemu cos stworzyć dali im jakieś grosze plusy bonusy bony a sami nakradli miliardy i udawali Świętych składając ręce na mszach w kościołach

smutek
5 miesięcy temu

Proszę, niech Pani minister opowie o historii z liceum(jako uczennica) i o pracy w społecznej szkole na stanowisku dyrektorki.

Jogi
5 miesięcy temu

PiS pozwalał sobie na każde świństwo wmawiając że to w majestacie prawa a jak stracili władzę to już lament, jak to tak przecież tylko nam (PiS)wolno łamać konstytucję i prawo.

Hubert z Wenecji
5 miesięcy temu

PDW dla Macieja Wąsika. Essa . Z fartem. Je… konfitura

85
0
Napisz co o tym sądziszx